samsung galaxy note9 wyglad design

Zacznijcie odkładać pieniądze – Samsung ujawnił datę premiery Galaxy Note9!

1 minuta czytania
Komentarze

Galaxy Note9 jest bez wątpienia jednym z najbardziej oczekiwanych urządzeń tego roku. Od dłuższego czasu na światło dzienne wypływają różne plotki, które sugerują, czego możemy się po tym smartfonie spodziewać. Dotychczas tylko jeden element był tak naprawdę owiany tajemnicą – data premiery nowego Notatnika od Samsunga. Do dziś.

Galaxy Note9 – data premiery

Samsung właśnie uchylił rąbka tajemnicy i zdradził datę premiery Galaxy Note9. Ów smartfon zostanie oficjalnie pokazany już 9 sierpnia na corocznej konferencji Unpacked. Samsung swoją zapowiedź opublikował w internecie, w postaci filmiku, gdzie głównym bohaterem jest rysik S-Pen. Możecie go obejrzeć poniżej.

Co prawda sam zwiastun nie mówi wprost o jaki model chodzi, ale S-Pen zdradza wszystko – to na 100% Galaxy Note9. Szczególnie zastanawiający w tym wszystkim jest fakt ukazania S-Pena na pierwszym planie, co może sugerować, że rysik przejdzie gruntowny lifting i otrzyma nowe funkcje.

Galaxy Note9 – specyfikacja

Przewidywana specyfikacja Galaxy Note9 prezentuje się następująco:

  • Snapdragon 845 (USA) / Exynos 9810 (Europa)
  • 6 GB RAM
  • 128 / 256 GB pamięci wbudowanej (+microSD)
  • podwójny aparat
  • Bateria 4000 mAh
  • Android 8.1 z nakładką Samsung Experience

Zobacz także: Dlaczego żałuję zakupu Galaxy S8?

Osobiście nie mogę się doczekać oficjalnej prezentacji. Strasznie ciekawi mnie, co w tym roku pokaże Samsung. Po cichu liczę na małą rewolucję, aniżeli na odgrzewanego kotleta. W każdym razie: 9 sierpnia, zapiszcie sobie tą datę i lepiej zacznijcie już odkładać pieniądze, jeśli jesteście zainteresowani nowym sprzętem od koreańskiego producenta.

Źródło: phonearena

Motyw