Jeszcze niedawno cały mobilny świat żył premierą OnePlusa 5T. Dzisiaj jego następca jest już tuż za rogiem, co potwierdza pierwszy oficjalny zwiastun, który właśnie wylądował na Twitterze firmy.

O OnePlusie 6 wiemy już niemal wszystko. Znamy jego cenę, spodziewamy się jak będzie wyglądał oraz wiemy, że najprawdopodobniej zadebiutuje z paskudnym wycięciem w ekranie, tzw. notchem. Opublikowane przez Chińczyków wideo trwa zaledwie 4 sekundy. Przewija się w nim hasło „The speed you need” oraz cyfra 6, co jest oczywistą zapowiedzią nowego smartfona.

Zobacz także: Huawei P20 Pro kontra Samsung Galaxy S9+ – który ma lepszy aparat?

Spekuluje się, że OnePlus 6 zostanie pokazany już w przyszłym miesiącu. Wokół wspomnianego urządzenia zdążyło już powstać wiele kontrowersji, których powodem jest oczywiście niesławy notch. Specyfikacja urządzenia nie jest jeszcze znana, ale zapewne nie zmieni się ona drastycznie w stosunku do swojego poprzednika –  na 10 GB pamięci RAM raczej nie ma co liczyć. Zastanawiam się, czy czas leci tak szybko tylko dla mnie, czy dla Was również, bo OnePlus 5T debiutował przecież całkiem niedawno. Wypuszczanie nowych urządzeń w tak krótkim odstępie czasu jest grubo przesadzone.

Źródło: twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.