OnePlus 6

Ile będą kosztować warianty OnePlus 6?

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Newsy

Debiut OnePlus 6 przewidywany jest na czerwiec bieżącego roku. To właśnie wtedy Chińczycy zaprezentują i wprowadzą do oferty nowy model, następcę świetnego OnePlus 5T. O tym, jaki będzie ten smartfon dowiadujemy się z każdego kolejnego przecieku. Tym razem przyjrzymy się cenom za poszczególne wersje.

OnePlus 6 droższy niż poprzednik

Przede wszystkim warto odpowiedzieć na pytanie, czy za OnePlus 6 będziemy musieli zapłacić więcej niż za poprzedni model. Niestety tak. Cenę wyjściową za OnePlus 6 w wersji z 6 GB RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej ustanowiono na 3299 juanów, czyli około 1800 złotych. Wersja wyższa wyposażona w 8 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej ma kosztować 3799 juanów tj. około 2050 złotych. Natomiast wersję najwyższą z 8 GB RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej wyceniono na 4399 juanów, co daje nam okolice 2400 złotych. Czy wartości te pokrywają się z wcześniejszymi doniesieniami? Jeśli 575 dolarów byłoby kwotą za najsłabszą wersję to na szczęście nowe ceny są znacznie przyjemniejsze.

Warto podkreślić, że do tej pory OnePlus nie wypuścił na rynek urządzenia z tak dużą pamięcią wewnętrzną. OnePlus 6 będzie zatem pierwszym modelem, który ma zaoferować użytkownikowi 256 GB przestrzeni na dane.

Zobacz też: Potężny wyciek danych z aplikacji fitnesowej

Przeciek pokazuje też etui do OnePlus 6. To kolejne potwierdzenie, że w smartfonie odnajdziemy podwójny aparat główny usytuowany pionowo.

oneplus 6

źródło: Gizmochina

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy