zrzuty ekranu z aplikacji bnp paribas
LINKI AFILIACYJNE

Aplikacja BNP Paribas – opinie użytkowników. Oto co z nich wynika

3 minuty czytania
Komentarze

Jedną z często wykorzystywanych aplikacji bankowych w Polsce jest BNP Paribas – opinie na jej temat pokazują, co sądzą o niej użytkownicy. Zajrzeliśmy do Google Play i App Store, by sprawdzić oceny oraz komentarze na temat wspomnianej apki. Zobaczcie, co z nich wynika.

Aplikacja BNP Paribas – opinie użytkowników

bnp paribas aplikacja

Patrząc na oceny w sklepach z aplikacjami, twórcy BNP Paribas GOmobile nie mają specjalnych powodów do zmartwień. W App Store apka ma średnią 4,7 (na podstawie 66,2 tys. ocen). W Google Play wyświetlały nam się różne wyniki, w zależności od tego, czy sprawdzaliśmy to na smartfonie (4,8) czy na komputerze (4,1). Użytkownicy ocenili wersję na Androida 78 tysięcy razy.

Użytkownicy aplikacji chwalą w komentarzach jej funkcjonalność oraz stabilność działania.

Aplikacja świetna, obsługa przez czat fantastyczna, podobnie jak na infolinii czy w oddziale banku.

– to fragment jednej z opinii.

Robi to co robić powinna. W miarę intuicyjna w użyciu.

– opinia innego użytkownika.

Nie brakuje również bardzo krytycznych opinii, jednak jest ich zdecydowanie mniej.

Zdalne tworzenie konta to jakaś kpina. Po godzinie skanowania dowodu i różnych błędów się poddałam, bo nie sposób wykonać weryfikacji. Dno.

– pisze jeden z użytkowników.

Negatywne komentarze nie znajdują specjalnie odzwierciedlenia w średnich ocen. Dlaczego tak się dzieje? Pozytywnymi opiniami zazwyczaj dzielimy się dużo bardziej oszczędnie, niż tymi negatywnymi i ta zasada obowiązuje w wielu dziedzinach. To właśnie wtedy, gdy coś frustruje użytkownika, daje on upust swoim emocjom i pisze rozbudowany komentarz.

Co umożliwia aplikacja BNP Paribas?

BNP Paribas GOmobile to aplikacja do zarządzania finansami osobistymi. Można za jej pomocą wykonywać przelewy (krajowe, zagraniczne, natychmiastowe i inne), korzystać z BLIK-a (płacić online i w sklepach, wypłacać gotówkę z bankomatów, robić przelewy na numer telefonu), a także wnioskować o konto osobiste bez wizyty w oddziale.

W aplikacji BNP Paribas GOmobile opłacimy parking lub kupimy bilet na komunikację miejską w wybranych miastach, a także potwierdzimy operacje wykonywane w bankowości internetowej oraz podczas płatności w internecie (jako element uwierzytelniania dwuskładnikowego). Taka mobilna autoryzacja jest wygodniejsza, niż przepisywanie kodów SMS.

Jeszcze przed zalogowaniem do aplikacji mamy dostęp do podglądu salda, przelewów do ulubionych odbiorców, BLIK-a oraz adresów placówek. Wygląd apki można dopasować do własnych upodobań, wybierając jeden z trzech motywów.

Dodatkowo pamiętaj, że jeśli korzystasz z bankowości mobilnej, w przypadku zgubienia lub kradzieży smartfona, zawsze dobrze jest mieć włączoną funkcję lokalizacji telefonu, aby łatwo namierzyć jego położenie.

zdjęcie główne: App Store

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.