ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Do pobrania] Zbiór tematycznych tapet w najwyższej rozdzielczości i najlepszej jakości #7 – woda, natura i tworzenie własnych tapet

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Artykuły
android 5.0 lollipop material design tapeta 1231232

Niedzielny poranek, czyli tuż po artykule z serii WIT przyszła pora na obejrzenie kolejnych paczek z tapetami najwyższej jakości, które być może zagoszczą u Was na kolejny tydzień. Tradycyjnie od pewnego czasu nie mogło również zabraknąć specjalnej aplikacji, która urozmaici pulpit zainteresowanym, a więc zaczynajmy.

Ewidentnie najczęściej przewijającym się motywem w moim cyklu tekstów z tapetami dla Was jest natura. Faktycznie tak jest, gdyż dla wielu z nas tylko w taki sposób można poznać piękno lasów, plaż, gór czy też innych zakątków świata – w końcu większość z Was (w tym też ja) lwią część swojego życia spędzamy w miastach, w których jedynym większym kontaktem z przyrodą może być park (pod warunkiem, że jest zadbany). Jednak naturę teraz można również interpretować jako budynki, w których przebywamy lub też które codziennie mijamy. Tym samym po raz kolejny przedstawię Wam dwie paczki tapet – w sumie 10 propozycji – spośród których będziecie mogli wybrać te najciekawsze.

W tej części artykułu zapewne spodziewacie się kolejnej aplikacji, która tak naprawdę będzie zbierać wiele, najprzeróżniejszych tapet jakie możecie pobrać bezpośrednio na swoje urządzenie mobilne. Tym razem tak łatwo nie będzie, gdyż przedstawiam Wam program pod tytułem „Tapete”, a o co w niej chodzi zobaczycie na poniższym filmie (z niemieckim lektorem, ostrzegam):

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nUStVsVnplc[/youtube]

Tak, tworzymy własne, proste, minimalistyczne tapety. Także jeśli chcecie choć trochę być oryginalni ze swoim pulpitem na smartfonie to oto idealna możliwość. „Tapete” oczywiście znajdziecie za darmo w sklepie Play: Klik!

Na koniec tradycyjnie proszę Was o sugestie, porady i wszelkie informacje związane z moim cyklem autorskim. Na wiadomości czekam zarówno w komentarzach jak i poprzez adres mailowy: [email protected]

Jeśli przegapiliście któryś z poprzednich odcinków, nic straconego:

Sprawdź najnowsze wpisy