android 5.0 lollipop material design tapeta 1231232

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Przed nami kolejny niedzielny poranek i już – miejmy nadzieję – tradycyjnie przygotowałem, a raczej zebrałem z odmętów Internetu przeróżne tapety, które muszą mieć obowiązkowe cechy: dopasowane nawet do wyświetlaczy prezentujących obraz w QuadHD, a także ich jakość musi być więcej niż zadowalająca.

 

W zeszłym tygodniu mogliście pobrać ponad 50 tapet, w tym kilka naszych autorskich, które – jak się okazało – bardzo Wam się spodobały toteż jeśli ominęliście ten odcinek to jak najszybciej nadróbcie zaległości: Klik! W tym tygodniu również postaram się Was czymś zaskoczyć. Przede wszystkim ponownie pojawi się kilka zestawów przeróżnych tapet, które będą doskonale nadawały się na wyświetlacze prezentujące obraz w rozdzielczości do QuadHD. Jednak również zebrałem kilka paczek z grafikami pochodzącymi prosto z różnych urządzeń mobilnych. Tym samym zacznijmy od zestawów z przeróżnymi tapetami:

 

 

Teraz przejdźmy do kilku wybranych smartfonów:

 

 

I to by było wszystko w tym tygodniu. Ponownie przypominam o ankiecie sprzed dwóch tygodni, w której decydujecie o tym czy jesteście zainteresowani odpowiednim konkursem, którego zasady wstępnie zostały już nakreślone w tymże wpisie. Przewiduje stosunkowo ciekawe nagrody, ale z pewnością każdy będzie zwycięzcą, gdyż dowie się co nieco o sposobie dostosowywania Androida do swoich potrzeb.

 

Tradycyjnie również zachęcam Was do pisania różnych porad, sugestii czy też próśb jakich tapet szukacie, a jeśli tylko mi się uda to w kolejnym tygodniu być może znajdziecie to, czego potrzebujecie. Piszcie o tym w komentarzach czy też mailowo: [email protected] Również dajcie znać czy wolicie tapety na których coś się dzieje czy też bardziej cenicie minimalizm. Wolicie ciemne barwy czy też jaskrawość Wam nie przeszkadza? Informujcie o wszystkim, a z pewnością cały cykl lepiej dopasowany do Waszych potrzeb, a także zainteresowań – może napiszecie wprost jakiej tematyki oczekujecie?

 

Jeśli przegapiliście któryś z poprzednich odcinków, nic straconego:

 

 

 
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.