ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Do pobrania] Zbiór tematycznych tapet w najwyższej rozdzielczości i najlepszej jakości #5 – kolejna aplikacja, którą musicie znać

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Artykuły
android 5.0 lollipop material design tapeta 1231232

Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej targami Mobile World Congress wracam do Was z możliwością upiększania Waszych smartfonów od podstaw, a więc tapet. W skrócie, w dzisiejszym odcinku ujrzycie kolejną niezbędną aplikację, ale także nie zabraknie następnych paczek z intrygującymi propozycjami.

Dwa tygodnie temu mieliście do wyboru ponad 150 tapet oraz dwa programy, ale to nie koniec nowych propozycji. W dzisiejszym odcinku również trochę pomieszam i pokażę coś nowego. Tak oto nie zabraknie ogromnych grafik (największa ma aż 22 MPx!) w najlepszej jakości, ale dzisiaj przyszła pora na coś nowego, a więc żywe tapety. Tego typu rozwiązania można albo kochać albo nienawidzić. Pod kątem optymalizacji systemu nie mają one dobrej opinii, ale jednak jak ktoś nie stawia tylko na wydajność to może się nimi zainteresować. Ostatnia „paczka” ponownie dotyczy standardowych tapet, ale tym razem z MIUI 7, które mi bardzo przypadły do gustu swoim klimatem. Na koniec jeszcze jedną aplikację Wam przedstawię. Także zaczynajmy:

Na koniec aplikacja, a raczej platforma, którą możecie znać jeszcze z czasów popularności Wapstera, a więc featurephone’ów. Mowa oczywiście o Zedge, o którym ostatnio przypomniał mi jeden z Was w komentarzach i oczywiście nie mogłoby tego programu zabraknąć w tej serii. Znajdziecie w niej mnóstwo darmowych tapet, ale także i dzwonków. Zainteresowani znajdą ten tytuł w sklepie Play za darmo pod następującym linkiem: Klik!

Tymczasem czekam na Wasze propozycje, sugestie i porady, czego od tej serii oczekujecie, może jakieś specjalne życzenia, na co zwrócić szczególną uwagę? Piszcie w komentarzach, poprzez adres mailowy: [email protected], gdyż jak możecie zauważyć biorę je pod uwagę.

Jeśli przegapiliście któryś z poprzednich odcinków, nic straconego:

Sprawdź najnowsze wpisy