[Do pobrania] Zbiór tematycznych tapet w najwyższej rozdzielczości i najlepszej jakości #2

Artykuły

android 5.0 lollipop material design tapeta 1231232

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

 

W tym tygodniu o nieco wcześniej porze, ale jeszcze postanowiłem zebrać dla Was kilka ciekawych tapet w jednym miejscu, a dodatkowo podzielę się z Wami naszymi  autorskimi grafikami, które możecie ustawić jako tło pulpitu Waszych smartfonów. Tym samym zapraszam Was do kolejnego odcinka tego cyklu.

 

W tym tygodniu zejdziemy bardziej na ziemię (a nawet pod wodę) i odpuścimy sobie zwiedzanie kosmosu czy też podziwianie niecodziennych zjawisk atmosferycznych. Mimo wszystko to nie oznacza, że będziemy mieć do czynienia z nudnymi tapetami, a wręcz przeciwnie. Autorzy zawarli w nich piękno natury pod możliwie najlepszym kątem. Oczywiście rozdzielczość wszystkich grafik pozwala na wykorzystanie nawet w smartfonach z wyświetlaczami prezentującymi obraz w QuadHD. Tym razem jednak źródłem tapet nie jest Reddit, a Phone Arena, która zebrała cztery paczki bardzo interesujących grafik. Oto one, razem z podglądem:

 

 

Na deser postanowiliśmy udostępnić Wam tapety z naszym logiem. Już po recenzji OnePlus X pytaliście nas czy je udostępnimy toteż proszę bardzo:

 

 

W zeszłym tygodniu niezbyt chętnie braliście udział w ankiecie, ale wciąż jest ona dostępna i ją monitoruję toteż zachęcam do głosowania. O co chodzi? O konkurs, który możemy zorganizować dla Was. Zasady zostaną jeszcze dokładniej ustalone, ale w głównej mierze dotyczy wyglądu Waszego pulpitu.

 

Również niewiele komentarzy dostałem (na portalu nawet w ogóle) toteż ciężko mi się ukierunkować w poszukiwaniach. Na jakich tapetach Wam najbardziej zależy? Na kilka pulpitów czy stałe, nieprzesuwane tło? Również tematyka może pomóc w poszukiwaniach toteż śmiało piszcie.

 

Poprzednie paczki znajdziecie pod następującymi linkami:

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x