ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Do pobrania] Zbiór tematycznych tapet w najwyższej rozdzielczości i najlepszej jakości #2

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Artykuły
android 5.0 lollipop material design tapeta 1231232

W tym tygodniu o nieco wcześniej porze, ale jeszcze postanowiłem zebrać dla Was kilka ciekawych tapet w jednym miejscu, a dodatkowo podzielę się z Wami naszymi  autorskimi grafikami, które możecie ustawić jako tło pulpitu Waszych smartfonów. Tym samym zapraszam Was do kolejnego odcinka tego cyklu.

W tym tygodniu zejdziemy bardziej na ziemię (a nawet pod wodę) i odpuścimy sobie zwiedzanie kosmosu czy też podziwianie niecodziennych zjawisk atmosferycznych. Mimo wszystko to nie oznacza, że będziemy mieć do czynienia z nudnymi tapetami, a wręcz przeciwnie. Autorzy zawarli w nich piękno natury pod możliwie najlepszym kątem. Oczywiście rozdzielczość wszystkich grafik pozwala na wykorzystanie nawet w smartfonach z wyświetlaczami prezentującymi obraz w QuadHD. Tym razem jednak źródłem tapet nie jest Reddit, a Phone Arena, która zebrała cztery paczki bardzo interesujących grafik. Oto one, razem z podglądem:

Na deser postanowiliśmy udostępnić Wam tapety z naszym logiem. Już po recenzji OnePlus X pytaliście nas czy je udostępnimy toteż proszę bardzo:

W zeszłym tygodniu niezbyt chętnie braliście udział w ankiecie, ale wciąż jest ona dostępna i ją monitoruję toteż zachęcam do głosowania. O co chodzi? O konkurs, który możemy zorganizować dla Was. Zasady zostaną jeszcze dokładniej ustalone, ale w głównej mierze dotyczy wyglądu Waszego pulpitu.

Również niewiele komentarzy dostałem (na portalu nawet w ogóle) toteż ciężko mi się ukierunkować w poszukiwaniach. Na jakich tapetach Wam najbardziej zależy? Na kilka pulpitów czy stałe, nieprzesuwane tło? Również tematyka może pomóc w poszukiwaniach toteż śmiało piszcie.

Poprzednie paczki znajdziecie pod następującymi linkami:

Sprawdź najnowsze wpisy