android 5.0 lollipop material design tapeta 1231232

 

Jak napisaliście, jak chcieliście tak też będzie. W zeszłym tygodniu wpadłem na pomysł, aby z odmętów Internetu zbierać dla Was różne paczki tapet, które moglibyście pobrać na swojego smartfona. Spodobał Wam się ten pomysł toteż go kontynuuję i dzisiaj ponownie postaramy się zwiedzić kosmos, a przy okazji otworzyć oczy innym.

 

Tydzień temu mogliście obejrzeć świeże paczki zebrane przez jednego z użytkowników Reddita. Jednak ta sama osoba już wcześniej postanowiła gromadzić tapety w jedno miejsce toteż ponownie posłużę się jego zbiorami. Tym samym dzisiaj również ucieszą się fani kosmosu, astronomii i wszystkim tym, co jest związane z gwiazdami. Oczywiście nie zabraknie także bardziej przyziemnych widoków. Trzecia paczka to połączenie piękna natury i kosmosu. Tak oto zajrzyjcie do dzisiejszych zbiorów i dajcie znać który jest najciekawszy:

 

 

Dzisiaj co prawda jest zdecydowanie mniej paczek, ale stanowią one idealne uzupełnienie tego, co mogliście ujrzeć tydzień temu. Następnym razem – zapewne za kolejne 7 dni, ale o tym za chwilę – przygotuję tapety z innych kategorii, coby również fani chociażby motoryzacji mieli z czego wybierać. Mimo wszystko jeszcze wróćmy na chwilę do wyżej przedstawionych paczek. Być może zainteresują Was podobne zdjęcia toteż zajrzyjcie na portale Flickr autorów tych fotografii:

 

 

Zastanawiam się również nad stworzeniem czegoś w rodzaju konkursu, w którym będziecie wybierać najlepsze pulpity – zgłaszane oczywiście również przez Was. Dajcie znać czy bylibyście chętni wziąć udział w takim przedsięwzięciu – przy okazji zagłębimy się bardziej w możliwości modyfikacji wyglądu Androida, a to potraficie robić, co potwierdziliście tydzień temu wstawiając swoje interesujące pulpity w komentarzach. Dzisiaj również możecie to zrobić z informacjami o zastosowanych modyfikacjach, a przy okazji dajcie znać czy bylibyście zainteresowani tego typu konkursem:

 

Wzięlibyście udział w konkursie na najlepszy pulpit?
  • Tak 71%, 70 głosów
    70 głosów 71%
    70 głosów - 71% z wszystkich głosów
  • Nie 29%, 28 głosów
    28 głosów 29%
    28 głosów - 29% z wszystkich głosów
Łącznie głosów: 98
24 stycznia 2016 - 3 listopada 2019
Glosowanie jest zamknięte

 

(ankieta nie działa na mobilnym wydaniu naszej witryny)

 

Postaram się, aby ten cykl był publikowany co tydzień, ale jeśli nie uda mi się znaleźć ciekawych propozycji to nie będzie sensu pokazywania Wam marnych tapet. Tym samym w tym miejscu chciałbym Was poprosić o podsyłanie ciekawych źródeł, gotowych paczek czy też ciekawych profili do śledzenia. Robić to możecie w komentarzach, a także mailowo: [email protected]

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.