Cristiano Ronaldo przyłapany z telefonem. Wbrew pozorom – to wcale nie iPhone

2 minuty czytania
Komentarze

Cristiano Ronaldo bez dwóch zdań dysponuje sporym budżetem domowym. W związku z tym mogłoby się wydawać, że Portugalczyk nie powinien otaczać się żadnymi archaicznymi sprzętami, ponieważ stać go na każdy najnowszy technologiczny wynalazek. Cóż, okazuje się, że takie domysły niekoniecznie muszą pokrywać się z prawdą!

Cristiano Ronaldo z wysłużonym Huaweiem w ręku

Cristiano Ronaldo z wysłużonym Huaweiem w ręku

W świecie sportu od dłuższego czasu najgłośniej mówi się o postaci Cristiano Ronaldo. Jest to spowodowane nie tylko trwającym właśnie mundialem i występami Portugalczyka w reprezentacji narodowej, ale również jego kontrowersyjnym rozstaniem z Manchesterem United. Tymczasem świat nowych technologii w głównej mierze skupia się na firmie Huawei, która miałaby wycofać się z europejskiego rynku.

Okazuje się, że 37-latka i chińskiego producenta elektroniki łączy kilka kwestii! Do sieci trafiło właśnie zdjęcie wykonane najprawdopodobniej w 2021 roku, na którym możemy zobaczyć Cristiano Ronaldo za kierownicą Bentleya, a na kokpicie samochodu znajduje się smartfon Huaweia Mate RS Porsche Design wydany w 2018 roku z okazji 70. rocznicy powstania sportowego Porsche. Oznacza to, że Portugalczyk (najprawdopodobniej) do nawigacji używał 3-letniego wówczas smartfona chińskiej marki.

Źródło: CNMO.com

Co ciekawe zgodnie z wieloma doniesieniami Cristiano Ronaldo używa nawet ośmiu (!) smartfonów, a każdy z nich służy do innych czynności. Naturalnie większość z nich to produkty firmy Apple, a znajdujący się na kokpicie Huawei miał służyć tylko i wyłącznie jako urządzenie do nawigacji. Niemniej trzeba przyznać, że 3-letni chiński smartfon wykorzystywany przez legendę piłki nożnej wygląda co najmniej ciekawie.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że Huawei Mate RS Porsche Design to smartfon z 6-calowym ekranem OLED, 6 GB pamięci RAM oraz trzema apartami. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w baterię o pojemności 4000 mAh.

Źródło: Gizmochina, fot. CC 3.0/Анна Нэсси

Motyw