Poznaliśmy gry, które trafią do PS Plus w maju – przeciek!

Borys Francuz Borys Francuz Gry

Wszyscy już chyba przyzwyczailiśmy się do tego, że wcale nie musimy czekać na oficjalne potwierdzenia ze strony PS Plus czy Xbox Game Pass, aby poznać ich najnowszą zawartość. Niemalże co miesiąc leakerzy przedwcześnie przesyłają nam listę gier, które zasilą daną subskrypcję. Nie inaczej jest także teraz!

PS Plus na maj poznaliśmy z lekkim wyprzedzeniem

PS Plus na maj poznaliśmy z lekkim wyprzedzeniem

Dopiero co informowaliśmy Was o tym, że poznaliśmy polskie ceny PlayStation Plus Premium. Kilka godzin później w internecie pojawił się kolejny przeciek dotyczący konsoli od Sony. Mowa tu o liście gier, które zasilą PS Plus w maju. Za udostępnienie tych informacji odpowiada znany w branży użytkownik serwisu Dealabs posługujący się nickiem „billbil-kun”. Aktualnie subskrypcja oferuje nam jeszcze dostęp do trzech kwietniowych tytułów, którymi są: Hood: Outlaws & Legends, Slay the Spire oraz Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated. Jednak już wkrótce powyższą trójkę zastąpią:

FIFA 22

Data premiery: 1 października 2021
Konsole: PlayStation 5 i PlayStation 4

Tytuł, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać! Najpopularniejszy symulator piłki nożnej to gratka dla wszystkich fanów futbolu. Pomimo tego, że już wkrótce bowiem za około pół roku na rynek trafi kolejna odsłona serii od Electronic Arts, wciąż warto zapoznać z aktualną częścią cyklu.

Zobacz też: Call of Duty traci graczy z niesamowitą regularnością

Tribes of Midgard

Data premiery: 27 lipca 2021
Konsole: PlayStation 5 i PlayStation 4

Druga na liście gra jest skierowana przede wszystkim do fanów wikingów oraz mitologii nordyckiej. Oferujący graczom widok izometryczny akcyjniak od Norsfell Games na rynku figuruje od kilku dobrych miesięcy i zebrał już naprawdę wiele pozytywnych recenzji.

Curse of the Dead Gods

Data premiery: 23 lutego 2021
Konsole: PlayStation 4

Trzecia i jednocześnie ostatnia gra to hack and slash utrzymany w klimacie fantasy. Celem gracza jest, przedostanie się przez niezwykle skomplikowany i niebezpieczny labirynt, aby zdobyć boskie moce. Za tytuł odpowiada stosunkowe młode studio Passtech Games.

Źródło: Video Games Chronicle

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy