Jak zainstalować Fortnite na iPhone? Nie ma w tym nic trudnego, ale pod jednym warunkiem, do którego przejdę w dalszej części artykułu. Warto jednak wiedzieć o tym, że można to zrobić, choć nie na każdym smartfonie od Apple. Jednak to i tak lepsze, niż kupowanie urządzeń z zainstalowaną już produkcją, bo te pojawiły się na aukcjach internetowych. Także w Polsce.

Jak zainstalować Fortnite na iPhone

Jak zainstalować Fortnite na iPhone
Fot. Allegro

Odpowiedź na pytanie, jak zainstalować Fortnite na iPhone, jest banalnie prosta, ale jest jeden warunek. Wcześniej musieliśmy mieć aplikację od Epic pobraną na smartfona. Wtedy wystarczy wejść do sklepu Apple, a następnie wybrać zakładkę Kupione oraz Moje zakupy. Tam trzeba odnaleźć Fortnite i gotowe. Niestety innej możliwości na iPhone nie ma, ale są na Androida, o czym pisał dla was kilka dni temu Łukasz. Dlaczego przypominamy o tym, że da się „obejść” blokadę Fortnite przez Apple? Głównie dlatego, żeby ostrzec tych użytkowników, którzy nie są świadomi, że może mają już produkcje u siebie.

Ostatnio pisałem o tym, że na eBay można dostać iPhone-a z zainstalowanym Fortnite za ponad 4 tysiące dolarów. Aukcja dalej jest dostępna, ale jakby nikt chyba nie zamierza wydawać więcej, bo kolejnego podbijania ceny już nie ma. Kiedy pisałem tamten tekst, sprawdziłem, czy podobne aukcje są także w Polsce. I o ile wtedy nie było, to teraz na Allegro znalazłem dwie. Można pomyśleć, że to żart, ale chyba nie. Jedna z tych aukcji, gdzie można kupić iPhone XS z zainstalowanym Fortnite, ma iście zaporową cenę – 20 tysięcy złotych. Za takie pieniądze można kupić cztery flagowce z Androidem, gdzie spokojnie zainstaluje się grę od Epic Games.

Zobacz też: Android Auto bez kabli już niedługo.

Oczywiście nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi takiego sprzętu. Widać jednak, że można spróbować zarobić na wszystkim. Tylko że w tym przypadku, absolutnie nie warto wydawać takich pieniędzy.

Źródło: PocketNow / Allegro

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Bartosz Szczygielski

Nowymi technologiami zajmuje się od kilku lat. Kiedy o nich nie pisze, to pewnie pisze kolejną książkę. Jeżeli nie pisze kolejnej książki, to pewnie ogląda seriale, a jeżeli nie ogląda seriali, to najprawdopodobniej śpi.