ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
premiera The Last Of Us 2

Premiera The Last of Us 2 – znamy nową datę i oby się nie zmieniła

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Premiera The Last of Us 2 była przekładana już dwa razy, ale miejmy nadzieję, że tym razem nie będzie takiej konieczności. Za pierwszym razem chciano jeszcze dopracować grę, co fani przyjęli ze zrozumieniem. Za drugim razem chodziło o problemy z dystrybucją gry w wersji pudełkowej, bo obawiano się, że ta nie dotrze wszędzie na czas. Teraz miejmy nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie i nowa data pozostanie niezmieniona.

Premiera The Last of Us 2 – nowa data

Premiera The Last of Us 2 została ustalona na 19 czerwca tego roku, choć raczej nikt się tego nie spodziewał. Po tym, jak Sony przesunęło premierę gry od Naughty Dog, wiele osób zastanawiało się, czy tytuł w ogóle zadebiutuje w tym roku. Wygląda na to, że problemy z dystrybucją nie były tak duże, jak można było przypuszczać.

Sama premiera nowego The Last Of Us w czerwcu to dobre posunięcie ze strony Sony. Już do sieci zaczęły przedostawać się pierwsze informacje o fabule gry, a podejrzewamy, że będzie ich tylko coraz więcej. W końcu tytuł jest już praktycznie ukończony, a to oznacza, że jego przesunięcie, to zwyczajne „zawieszenie w próżni”. Lepiej omijać wszelkiego rodzaju fora internetowe, które poświęcone są grze. Można natknąć się na szczegóły zdradzające ważne elementy z fabuły.

Zobacz też: Total War: Shogun 2 za darmo na Steam – brać i grać!

Informacja o nowej dacie premiery pojawiła się na profilu Naughty Dog na Facebooku. Dodano ją do grafiki promocyjnej i poskąpiono jakichkolwiek innych informacji. Teraz przynajmniej fani mają na co czekać, bo do 19 czerwca zostało już niewiele czasu. I oby szybko zleciał. The Last of Us 2 to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów na obecną generację PlayStation 4.

Źródło: Naughty Dog

Sprawdź najnowsze wpisy