Total War: Shogun 2 za darmo

Total War: Shogun 2 za darmo – nic tylko pobierać i grać, bo warto

Gry

Total War: Shogun 2 za darmo będzie dostępy od dziś (27 kwietnia) od godziny 19, do 1 maja do tej samej godziny. Co ciekawe, nie jest to czasowa wyłączność, bo jeżeli zdecydujemy się na pobranie gry na dysk w tym czasie, ta zostaje już z nami na zawsze. To miło ze strony producenta, bo Total War to jeden z ciekawszych przedstawicieli gatunku RTS.

Total War: Shogun 2 za darmo

Dlaczego w ogóle udostępniono Total War: Shogun 2 za darmo? Odpowiedź jest taka sama, jak w przypadku innych producentów, którzy „oddawali” swoje tytuły za darmo. Chodzi o zachęcenie graczy do tego, by ci zostali w domach. Im mniej się poruszamy, tym mniejsza szansa na zarażenie COVID-19 oraz co równie ważne, na to, by mniej zarażać innych. Może być przecież tak, że jesteśmy nieświadomymi nosicielami, więc zostawanie w domu to ważna rzecz.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]
Total War: Shogun 2 za darmo
Fot. Total War: Shogun 2

Jednak Shogun 2 za darmo to nie wszystko, co przygotował developer dla fanów swoich produkcji. Dziś wystartowała także promocja na inne tytuły. Wśród nich pojawi się także dodatek do Shogun 2, czyli jeżeli spodoba nam się strategia, będziemy mogli taniej kupić DLC do niej. Sama wyprzedaż potrawa trochę dłużej, bo do 4 maja. Po tej dacie także sama gra doczeka się sporej przeceny, bo aż o 75 procent. Jednak skoro można mieć ją teraz za darmo, to nie ma potrzeby, żeby zwlekać z jej pobraniem.

Zobacz też: Reklamy na WhatsApp?

Wprawdzie Total War: Shogun 2 nie jest już nową produkcją, bo ta zadebiutowała na rynku w 2011 roku, to dalej warto mieć ją na dysku. Została świetnie oceniona przez krytyków i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem fanów gatunku. Produkcję będzie można ściągać ze Steam. W sam raz na długi weekend, który i tak spędzimy w domach. Równie dobrze, można go więc spędzić w Japonii.

Źródło: Steam / Creative Assembly


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x