ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Kolekcja Uncharted za darmo

Kolekcja Uncharted za darmo i dla wszystkich – Sony rozdaje gry

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Gry

Kolekcja Uncharted za darmo to nie chwyt marketingowy, ale sposób na umilenie graczom czasu w domowym zamknięciu. Sony zdecydowało się na stworzenie akcji Play At Home i rozdaje dwa tytuły dla wszystkich. Tak, nie trzeba być posiadaczem konta PlayStation Plus, a oprócz produkcji Naughty Dog, można jeszcze stać się posiadaczem Journey.

Kolekcja Uncharted za darmo

Chyba takiej niespodzianki ze strony Sony nikt się nie spodziewał. Najpierw w PlayStation Plus pojawiło się Uncharted 4: Kres złodzieja, a teraz przyszła pora na wcześniejsze produkcje. Tylko że tym razem nie trzeba opłacać abonamentu, żeby Kolekcja Uncharted za darmo wpadła w nasze ręce. Wystarczy wejść do sklepu Sony i pobrać produkcję na dysk. Będzie to możliwe od 16 kwietnia do 5 maja. Nic więcej nie trzeba będzie robić.

Kolekcja Uncharted to w sumie trzy pełnoprawne produkcje, więc tak naprawdę za darmo można dostać aż cztery gry. Zapewne większość posiadaczy konsoli PlayStation 4 miała już możliwość zagrania w tytuł od Naughty Dog, ale i tak warto mieć go w swojej kolekcji. To jedna z najlepszych produkcji z gatunku akcji, która została wydana na „plejaka”.

Zobacz też: Assasin’s Creed II za darmo na PC

Kolejnym tytułem udostępnionym za darmo jest Journey, czyli wyjątkowo malownicza produkcja. Nie jest to wprawdzie tak ogromny tytuł, jak Uncharted, ale zdecydowanie wart polecenia. Szczególnie teraz, kiedy sytuacja z koronawirusem nie jest zbyt wesoła i nie wiadomo, jak długo jeszcze przyjdzie nam przestrzegać tego, by siedzieć w domach. Sony ogłaszając akcję Stay At Home, przypomniało także, że produkcje mogą ściągać się na dysk dłużej. Wszystko przez wprowadzone ograniczenia. Jednak nie wszyscy dostaną Kolekcję Uncharted za darmo, bo mieszkańcy Chin oraz Niemczech zamiast niej, będą mogli ściągnąć Knack 2.

Źródło: Sony

Sprawdź najnowsze wpisy