ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy S20+ z eSIM

Pokemon GO nie działa na serii Galaxy S20

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Smartfony z serii Galaxy S20 zadebiutowały już ponad dwa miesiące temu. Urządzenia zostały na ogół przyjęte bardzo ciepło, choć niestety sprzedają się gorzej, niż zakładano z oczywistego powodu, jakim jest trwająca w najlepsze pandemia koronawirusa. Najnowsze flagowce Samsunga nie są jednak zbyt dobrym wyborem dla fanów Pokemon GO, bo nowe wersje gry po prostu na nich nie działają.

Pokemon GO nie działa na Galaxy S20 – gdzie leży problem?

Samsung Galaxy S20

Najnowsze flagowce Samsunga to świetne smartfony, choć nie nadają się do gry w Pokemon GO, bo lubiana produkcja na nich po prostu nie działa. Otóż tuż po uruchomieniu gry, zostaje ona zamrożona i w żaden sposób nie da się rozpocząć rozgrywki. Problem dotyczy Pokemon GO od wersji 0.170.0 w górę.

Zobacz także: [Promocje dnia] Smartfony Huawei P30 Pro i Motorola Moto G8 Power, słuchawki bezprzewodowe Philips Upbeat TAUT102BK/00 i więcej w bardzo dobrych cenach!

Co ciekawe, problem nie leży po stronie Samsunga, a Niantic, czyli studia odpowiedzialnego za Pokemon GO. Niedogodność ciągnie się już od dłuższego czasu, ale deweloper na razie wydaje się nie zwracać uwagi na narzekania użytkowników, których swoją drogą cały czas przybywa. Szczególnie głośno jest na forach społeczności Samsunga. Pozostałe smartfony koreańskiego giganta nie mają tego problemu. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy Niantic postanowi naprawić usterkę, więc wszystkim fanom Pokemon GO i jednocześnie posiadaczom jakiejś S-dwudziestki, pozostaje zabawa w starszych wersjach gry.

Źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy