ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
PlayStation Store ogranicza prędkość pobierania gier

PS Plus na kwiecień – tak dobrze jeszcze nie było

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Oferta PS Plus na kwiecień nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, ale na kanale Sony trochę się pośpieszono z publikacją reklamy. Ta oczywiście już zniknęła z sieci. Trzeba przyznać, że tym razem Japończycy stanęli na wysokości zadania, bo oba tytuły, do których dostęp będą mieli subskrybenci, to najwyższa z możliwych półek. Tak dobrze w PlayStation Plus nie było chyba nigdy.

Jeszcze przez jakiś czas będzie można pobierać tytuły z oferty marcowej, które także zostały wyjawione przed czasem. Jednak już za kilkanaście dni subskrybenci usługi Sony będą mogli ściągać na swoje konsole nowe produkcje. Tym razem faktycznie mówimy o czymś wyjątkowym, bo o tytule AAA, który był jednym z największych hitów obecnej generacji. I nie, nie mówimy tutaj o „God of War”, bo aż tak dobrze nie jest.

PS Plus na kwiecień

Oferta PS Plus na kwiecień ma zawierać dwie produkcje. Pierwszą z nich będzie dzieło Naughty Dog, a konkretniej „Uncharted 4: Kres złodzieja”. To zdecydowanie produkcja, którą każdy fan grania na konsoli powinien znać. Niezależnie od tego, czy jest się fanem gier akcji, czy też nie, to seria Uncharted jest zwyczajnie tytułem doskonale wyreżyserowanym. Druga część serii reklamowana była jako filmowe przeżycie i trzeba przyznać, że dokładnie tym właśnie była. Po mocno średniej trzeciej odsłonie Naughty Dog przygotowało prawdziwą bombę. „Uncharted 4: Kres złodzieja” wyciąga z PlayStation 4 ostatnie poty, ale przy tym pokazuje, jak moc drzemie w konsoli.

Zobacz też: Gwint do ogrania na Androdzie już czeka!

I choć Sony jeszcze oficjalnie nie potwierdziło gier, które znajdą się w ofercie PS Plus na kwiecień, to ten wyciek daje nadzieje na to, że zrobi to wcześniej, niż zamierzało. „Uncharted 4: Kres złodzieja” będzie pierwszym z tytułów. Drugim ma być „DiRT Rally 2.0”, czyli coś z zupełnie innej beczki. Wyścigi od Codemasters będą doskonałą odskocznią od codzienności i z pewnością przypadną do gustu wielu graczom. Miejmy nadzieję, że ten wyciek nie sprawi, że Sony zmieni gry w swojej ofercie dla subskrybentów i faktycznie ci dostaną dwa mocne tytuły do ogrania.

Źródło: PSU / Sony

Sprawdź najnowsze wpisy