GTA VI jeszcze nie ma, ale przynajmniej doczekaliśmy się Grand Theft Auto Radio na Spotify

2 minuty czytania
Komentarze

Wśród społeczności fanów gier wideo najprawdopodobniej nie znajdziemy ani jednej osoby, która nawet troszeczkę nie oczekiwałaby na premierę GTA VI. Niestety pierwsza zapowiedź elektryzującego tytułu dopiero za trzy tygodnie. Okazuje się jednak, że aby nieco rozgrzać publiczność, studio Rockstar stworzyło playlistę na Spotify zatytułowaną „Grand Theft Auto Radio”.

Grand Theft Auto Radio pobudza apetyty na GTA VI

GTA VI
fot. materiały prasowe / Rockstar Games

Gdy tylko pomyślimy o serii Grand Theft Auto w pierwszej kolejności na myśl przychodzą nam samochody, bronie, konflikty gangów czy też ogromne otwarte światy. Niemniej w tym wszystkim nie wolno zapominać o muzyce, która towarzyszyła franczyzie od jej początków. W końcu każdy z nas na pewno miał swoją ulubioną stację radiową w świecie Grand Theft Auto, gdzie odtwarzano piosenki wprawiające nas w lepszy nastrój. Co ważne nie dotyczy to tylko GTA V, ale również produkcji sprzed już kilku dekad.

Aby odświeżyć niektóre klasyki, studio Rockstar zdecydowało się zebrać największe hity każdej odsłony serii GTA, a następnie umieścić je w jednej playliście na Spotify. W ten sposób powstało Grand Theft Auto Radio liczące sto kawałków, których przesłuchanie zajmie nam grubo ponad sześć godzin. Na moment pisania tego tekstu playlista zebrała już 215 tysięcy polubień.

Jeśli chcesz mieć Spotify Premium za darmo, zerknij na nasz poradnik, jak zapewnić sobie dłuższy bezpłatny okres. Oprócz tego zdradzamy najnowsze informacje na temat Spotify HiFi oraz zbliżającej się premiery Spotify Wrapped 2023.

Zobacz też: Nowe zakulisowe doniesienia o pracach nad GTA VI. „Teraz wszystko się poprawi”

Oczywiście Grand Theft Auto Radio to niezwykle zróżnicowana playlista, na której znajdziemy nie tylko hip-hopowe utwory, ale również te wpadające bardziej w bluesa czy muzykę country. Jak łatwo się domyślić – taki ruch ze strony studia Rockstar wzbudził w fanach serii mnóstwo ciepłych wspomnień, które szybko przełożyły się na zwiększenie apetytu na zbliżającą się zapowiedź Grand Theft Auto VI. Tymczasem, jeśli wciąż czujesz się nieprzygotowany do tak ogromnego święta – zalecam zaznajomić się z naszym tekstem o kodach do GTA VI.

Źródło: Rockstar Games

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.