LINKI AFILIACYJNE

Kody do GTA VI. Te komendy powinny pojawić się w nowej grze studia Rockstar

4 minuty czytania
Komentarze

Kody do GTA VI to wciąż melodia dalekiej przyszłości, jednak pomimo tego już teraz warto wiedzieć, jakie komendy Rockstar może zaimplementować do rozgrywki. W końcu doświadczenia z poprzednich odsłon serii przyzwyczaiły nas do tego, że warto trzymać rękę na pulsie, a w dniu premiery wiedzieć o najistotniejszych sekretach rozgrywki.

Kody do GTA VI – co wiemy na ten moment?

Kody do GTA VI
fot. YouTube / Grand Theft Auto

Rockstar już wiele miesięcy temu potwierdziło, że prace nad GTA VI są w toku, jednak nigdy nie padła konkretna data premiery. Według najnowszych pracownicy amerykańskiego studia uważają, że gra powinna pojawić się na rynku w okresie wydawniczym 2024-2025. Na taki trop prowadzi nas także ostatnia telekonferencja z wynikami finansowymi Take-Two, gdzie zasugerowano, że rok fiskalny od kwietnia 2024 do marca 2025 będzie dla firmy bardzo ważny, co prawdopodobnie odnosi się do premiery GTA VI.

Skupiając się na temacie rozgrywki wiele plotek i przecieków wskazuje na Vice City jako potencjalną lokalizację miejsca akcji najnowszej odsłony kultowej serii. Oczywiście jest to fikcyjna wersja Miami na Florydzie. Co ciekawe początkowo planowano, że gra będzie obejmować znacznie większe obszary, inspirowane Ameryką Północną i Południową, jednak te wizje zostały skutecznie ograniczone przez możliwości twórców.

Co z kolei z głównym bohaterem? Tutaj GTA VI będzie nieco przypominać GTA V, ponieważ do naszej dyspozycji trafi para protagonistów. Co ważne w skład owej pary wejdzie pierwsza żeńska grywalna bohaterka w historii serii. Fabuła ma bowiem skupiać się na duecie stylizowanym na Bonnie i Clyde’a. Naturalnie wciąż nie ma jeszcze oficjalnych informacji na temat samej historii, ale Rockstar już teraz planuje unikać kontrowersyjnych żartów na temat grup marginalizowanych, co jest zmianą w stosunku do poprzednich gier serii.

Kody do GTA VI – lista najważniejszych komend

gta vi gta 6
fot. materiały prasowe/Rockstar (GTA V)

Okej, skoro wiemy już, co takiego (najprawdopodobniej) szykuje się w GTA VI, warto spojrzeć na główny temat tego tekstu, czyli kody. Oczywiście w przypadku serii Grand Theft Auto są one bardzo ważne i niejednokrotnie to właśnie one zatrzymywały graczy przy kolejnych odsłonach na długie lata. Niezależnie od tego, czy chcecie sobie urozmaicić, czy ułatwić rozgrywkę – warto wiedzieć, jakie kody do GTA VI mogą pojawić się w grze. Jeżeli szukacie jednak kodów do GTA V, to te znajdziecie w osobnym wpisie.

Poniżej znajdziecie zestawienie komend, które najprawdopodobniej pojawią się najnowszej odsłonie serii Grand Theft Auto:

  • Kod na podstawowy zestaw broni – pistolet, nóż i kilka magazynków amunicji
  • Kod na zaawansowany zestaw broni – karabin snajperski, miotacz ognia czy bazooka
  • Pełne zdrowie i pancerz – klasyczny kod, który odnawia zdrowie i pancerz do pełna
  • Kod na sportowy samochód – szybki samochód sportowy
  • Kod na helikopter lub samolot – helikopter, samolot lub inny statek powietrzny
  • Zmniejszenie poziomu poszukiwania – usunięcie wszystkich gwiazdek poszukiwania
  • Zwiększenie poziomu poszukiwania – dodanie wszystkich gwiazdek poszukiwania
  • Kod na zmianę pogody – dostosowanie pogody do własnych potrzeb
  • Kod na przyspieszenie czasu – przyspieszanie dnia lub nocy

Kody do GTA VI – podsumowanie

Cóż, wszystko wskazuje na to, że GTA VI może okazać się jedną z najlepszych gier w historii tej branży. Oczywiście każda odsłona tej kultowej serii debiutuje z ogromnym rozmachem, jednak w przypadku „szóstki” oczekiwania oraz apetyty fanów już teraz sięgają zenitu. W związku z tym, aby nieco ostudzić emocje – z miłą chęcią odeślę was do naszego zestawienia z najlepszymi darmowymi grami na PC.

Skoro interesuje cię świat GTA, być może korzystasz też ze Snapchata? Jeśli tak, z pewnością przyda ci się nasz poradnik krok po kroku dotyczący tego, jak odzyskać dni na Snapie.

Ilustracja otwierająca: Depositphotos/rokas91

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.

Motyw