Serial The Bear dostępny na Disney+
LINKI AFILIACYJNE

Absolutny hit Disney+ doczeka się trzeciego sezonu

2 minuty czytania
Komentarze

FX Productions, czyli stacja należąca do The Walt Disney Company potwierdziła, że The Bear otrzyma trzeci sezon. Świetnie przyjęty serial mieszający komedię z klasycznym dramatem obyczajowym to jeden z największych hitów platform streamingowych Disney+ oraz Hulu.

The Bear otrzyma trzeci sezon – subskrybenci Disney+ oszaleją z radości

Plakat The Bear serialu na Disney+

Jeśli na bieżąco śledzicie świat seriali, na pewno zdążyliście już usłyszeć o The Bear. Produkcja, którą w Polsce obejrzymy na Disney+ to stosunkowo świeży tytuł, który debiutował w zeszłym roku. Nie tak dawno omawiany właśnie serial otrzymał swój drugi sezon, a teraz dowiedzieliśmy się, że FX Productions szykuje również trzecią odsłonę bezapelacyjnego hitu.

W tym miejscu warto podkreślić, że The Bear ma już na swoim koncie jedną nominację do Złotego Globu w kategorii najlepszy serial komediowy lub musical. Ostatecznie nagrodę zgarnęła Misja: Podstawówka, jednak sam fakt znalezienia się w gronie nominowanych w tak prestiżowym plebiscycie dużo mówi o jakości The Bear.

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami trzeci sezon serialu ma zadebiutować na Disney+ oraz Hulu w 2024 roku. Niestety nie znamy dokładnej daty debiutu, jednak na pewien trop prowadzi nas to, że zarówno pierwsza jak i druga odsłona serii debiutowały w czerwcu.

Zobacz też: Niepokojąca cisza w PlayStation. Sony nie ma gier na 2024 rok i to jest spory problem

Na sam koniec przypomnijmy, że twórcą omawianego serialu jest Christopher Storer, a jego główną gwiazdą pozostaje Jeremy Allen White. Poza zdobywcą Złotego Globu na ekranie możemy zobaczyć jeszcze Ebona Moss-Bachracha, Ayo Edebiri, Abby Elliott, Edwina Lee Gibsona czy też Lionela Boyce’a. Tymczasem, jeśli wciąż nie oglądaliście The Bear, jednak chcecie nadrobić zaległości, na pewno zainteresuje was, ile obecnie kosztuje Disney+.

Wiemy, że streamingi potrafią być drogie. Dlatego jeśli chcesz mieć Spotify Premium za darmo, zerknij na nasz poradnik, jak zapewnić sobie dłuższy bezpłatny okres. Oprócz tego zdradzamy najnowsze informacje na temat Spotify HiFi oraz zbliżającej się premiery Spotify Wrapped 2023.

Źródło: FX Networks

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.