zakonnica 2 horror film katolicki
LINKI AFILIACYJNE

Zakonnica II dopiero co skończyła straszyć w kinach, a już obejrzysz ją w streamingu

2 minuty czytania
Komentarze

Horrory w 2023 roku obfitują w mnóstwo świetnych produkcji, jednak siłą rzeczy ciężko zaliczyć każdy seans w sali kinowej. W związku z tym czasami warto chwilę poczekać, aż interesujący nas film zawita do świata streamingu. Taką drogę niedawno pokonała Zakonnica II, którą obejrzycie w ramach kilku popularnych usług VOD.

Gdzie obejrzeć horror Zakonnica II?

Gdzie obejrzeć horror Zakonnica II?

Jeśli lubicie franczyzę Obecność, na pewno wiecie już, że w zeszłym miesiącu do kin trafił kolejny horror wchodzący w jej skład. Mowa tu o filmie Zakonnica II, który jest jednocześnie kontynuacją przerażającego hitu z 2018 roku. Jak sam tytuł wskazuje — widzowie ponownie mają możliwość śledzenia losów siostry Irene oraz upiornego potwora znanego pod imieniem Valak.

Pomimo tego, że omawiany właśnie horror trafił do kin we wrześniu, już teraz możemy znaleźć go w świecie streamingu. W przypadku Polski w grę wchodzi wykupienie lub wypożyczenie filmu, a platformami, które oferują takie, rozwiązanie są: Canal+ Online, Player, TV Smart GO (Vectra) oraz Amazon Prime Video. Odpowiednie linki do każdego z serwisów znajdziecie poniżej. Dobra wiadomość jest też taka, że Zakonnica II trafiła do katalogu HBO Max, więc można ją obejrzeć, posiadając subskrypcję właśnie tam.

Zobacz też: Gdzie obejrzeć Czas krwawego księżyca. Nowy film Scorsese w streamingu

Bez wątpienia Zakonnica II może okazać się świetną propozycją na zbliżające się wielkimi krokami Halloween. W tym miejscu warto przytoczyć, że omawiany właśnie tytuł może pochwalić się oceną 5,7 w skali 1-10 w globalnym serwisie iMDB. Naturalnie w przypadku tak specyficznego gatunku jak horror zdecydowanie jest to nota, która zachęca do seansu.

W ramach przypomnienia warto jeszcze wspomnieć, że sequel Zakonnicy wyreżyserował Michael Chaves, a w obsadzie aktorskiej znajdziemy Taisse Farmige, Jonasa Bloqueta czy Bonnie Aarons.

Część odnośników to linki afiliacyjne lub linki do ofert naszych partnerów. Po kliknięciu możesz zapoznać się z ceną i dostępnością wybranego przez nas produktu – nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz niezależność zespołu redakcyjnego.