co oglądać weekend netflix amazon

Co oglądać w weekend? Amazon daje nam The Boys w wersji, która może zaskoczyć

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Rozrywka

Nie macie planów na weekend? Warto spojrzeć więc na nasze zestawienie nowości z Amazon Prime Video czy Netflix, które pojawiły się dziś na platformach. Nie ma może tego zbyt dużo, ale z całą pewnością znajdziemy kilka produkcji, które warte będą polecenia. Szczególnie warto zwrócić uwagę dziś na Amazon Prime Video, które udostępniło nowe wcielenie „The Boys”. Niestety na pełnoprawny trzeci sezon musimy jeszcze trochę poczekać, ale Diabolical może być ciekawą przygrywką do nowych odcinków.

Co oglądać w weekend – Amazon Prime Video

The Boys diabolical

Oczywiście największą premierą weekendu jest film, którego nie zobaczymy w streamingu. Mowa o nowym Batmanie, który to od dziś wyświetlany jest w polskich kinach. Film pojawi się w ofercie HBO Max, ale na to trzeba będzie poczekać jeszcze przynajmniej kilka tygodni. Zresztą tego typu produkcje najlepiej ogląda się na dużym ekranie, ale na tym mniejszym także będzie parę interesujących rzeczy do obejrzenia. Nasz przegląd weekendowych nowości zaczynamy od Amazon Prime Video, które tym razem zachęca nową wersją „The Boys”. Na platformie pojawiło się osiem odcinków serialu animowanego, który jednak poziomem swojego szaleństwa nie ustępuje komiksowi, ani serialowi. Tak prezentuje się lista nowości, która dziś (piątek 04.03) trafiła do oferty Amazon Prime Video.

 • Chłopaki przedstawiają: Czyste zło / The Boys: Diabolical [8 odcinków] (2022) [+ audio, + napisy]
 • Hassam: Why Me? (2021)
 • Lucy i Desi (2022) [+ napisy]
 • LOL – Kto się zaśmieje, odpada (2021) [2 odcinki]
 • LOL: Kto się śmieje, ten odpada – Kanada [2 odcinki] (2022) [+ napisy]
 • Wspaniała pani Maisel [2 odcinki] [+ audio, + napisy]

Zobacz też: Recenzja Microsoft Surface Pro 8 – jak sprawuje się nowy sprzęt od Microsoftu?

The Boys: Diabolical

Można powiedzieć, że z dzisiejszych premier na Amazon Prime Video, to właśnie „The Boys: Diabolical” wyróżniają się najbardziej. Trochę przyzwyczailiśmy się do tego, że na tej platformie niezbyt często pojawiają się nowe produkcje. Ostatnio jednak zaczęło się to zmieniać, czego przykładem może być bardzo dobry serial – „Reacher”. Tutaj także mieliśmy do czynienia z adaptacją, choć nie komiksu, ale książki. „The Boys” to jednak zupełnie inna i bardziej zwariowana półka, niż wspomniany „Reacher”. W tym przypadku dostajemy od razu osiem krótkich odcinków, ponieważ każdy trwa zaledwie niecały kwadrans. Spotkamy tutaj bohaterów, których znamy z aktorskiej wersji serialu, ale pojawią się także nowe postaci. Warto sprawdzić, a szczególnie wtedy, jak jest się fanem komiksu i serialu.

Na premierę trzeciego sezonu „The Boys” musimy bowiem poczekać do początku czerwca. Wtedy to na platformie pojawią się pierwsze odcinki. Podobnie jak było to przy okazji drugiego sezonu, te będą udostępniane co tydzień. Poprzednio widzom nie spodobała się ta decyzja, ale z punktu widzenia Amazon, jest ona jak najbardziej zasadna. W końcu lepiej, by opłacano subskrypcję dłużej, niż krócej. I dodatkowo ktoś może skusić się na obejrzenie czegoś jeszcze na Amazon Prime Video mając już wykupiony dostęp do platformy. Dodajemy, że dostęp do Amazon Prime Video jest wyjątkowo tani. Korzystając z subskrypcji Prime dostajemy bowiem dostęp na rok w cenie 49 złotych, czyli miesięcznie płacimy dosłownie kilka złotych. Oczywiście opłata jest wnoszona od razu. No dobrze, a na innych platformach streamingowych pojawiło się coś interesującego?

Aktualizacja biblioteki Netflix na piątek – co nowego na platformie?

Jeżeli chodzi o dzisiejszą aktualizację biblioteki Netflixa to jest kilka nowych tytułów, ale na platformę powróciło także trochę tych wcześniej usuniętych. Z nowości zapewne fani „Miłość jest ślepa” będą zadowoleni z faktu, że pojawił się kolejny odcinek drugiego sezonu. Ciekawie może się zapowiadać także serial „Układanka”. To kryminał, który rozgrywa się w niewielkim miasteczku w stanie Georgia (USA), ale sama akcja ma przenosić się także w inne miejsca. O samym serialu trudno więcej powiedzieć, bo dopiero dziś jest jego premiera, ale trailer zapowiada się całkiem interesująco. Poniżej możecie zapoznać się z filmami oraz serialami, które trafiły dziś na Netflix. Jak widać nie ma tego za dużo, ale coś zawsze można dla siebie wybrać.

 • My Mother (2019)
 • Pomieszanie z poplątaniem (2018) [+ napisy]
 • Recep Ivedik [+ napisy] / Recep Ivedik 2 (2009) [+ napisy] / Recep Ivedik 3 (2010) [+ napisy]
 • Aż wióry lecą [8 odcinków] (2022) [+ audio, + napisy]
 • Beznadzieja (2021) [+ napisy]
 • Kłamstwa i oszustwa (2020) [6 odcinków] [+ napisy]
 • Niewidzialna nić (2022 ) [+ audio, + napisy]
 • Układanka [8 odcinków] [+ audio, + napisy]
 • Miłość jest ślepa [S02E11] [+ napisy]

Co nowego na Apple TV+

Warto spojrzeć jeszcze na nowości, które pojawiają się na Apple TV+. Ta platforma nie należy do najpopularniejszych w Polsce, ale powoli staje się coraz bardziej rozpoznawalna. Apple TV+ może i nie oferuje zbyt dużo nowych treści, ale jak te już się pojawiają, to warto się z nimi zapoznać. Ostatnio pisaliśmy dla Was o serialu „W obronie syna”, który można obejrzeć właśnie na Apple TV+ i dalej podtrzymujemy nasze zdanie – warto dać mu szansę. Przechodząc jednak do nowości, które teraz debiutują na platformie. W tym przypadku mamy głównie odcinki nowych seriali. Wśród nich można wyróżnić „Rozdzielenie”, czyli nową produkcje, za którą odpowiedzialny jest Ben Stiller. Trudno jednak tutaj doszukiwać się głupkowatej komedii, bo to mieszkanka dramatu i thrillera.  Znajdziemy tutaj też więcej gatunków i tak naprawdę trudno serial sklasyfikować. Zapowiada się bardzo dobrze, ale jak to w przypadku produkcji od Apple, odcinki pojawiają się cyklicznie. Jeżeli więc ktoś miał ochotę na obejrzenie całego sezonu od razu, musi jeszcze chwilę poczekać. Tak prezentuje się lista nowości, które trafiły na Apple TV+.

 • Central Park [3 odcinki] (2020) [+ napisy]
 • List do mojego idola [9 odcinków] (2020) [+ napisy]
 • Rozdzielenie [S01E04] (2020) [+ napisy]              
 • Servant [S03E07] (2019) [+ napisy]
 • The Afterparty [S01E08] (2022) [+ napisy]
 • W cieniu podejrzeń [S01E06] [+ napisy]

Źródło: Upflix

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy