podcast-world1 W trzydziestym czwartym podcascie android.com.pl skupiliśmy się na nadchodzącej konferencji Google. Oprócz tego wspomnieliśmy  o deklaracji aktualizacji smart fonów z koncernu Sony, a także pominięciu w aktualizacji  Xperii z 2011 roku. Podyskutowaliśmy również na temat nadchodzącego Nexusa 10. Nie zapomnieliśmy też aktualizacji Galaxy S II do Jelly Bean oraz potworze od Huawei. Więcej dowiecie się słuchając naszego podcastu. Jak zwykle czekamy na wasze opinie i komentarze. W podcaście nie zabrakło dobrego humoru.

Subskrybuj w swoim czytniku RSS

Do pobrania na dysk – bezpośredni link do pliku. Można użyć go także, by odsłuchać podcast na urządzeniu mobilnym jako stream do odtwarzacza muzyki. By dostać się do listy wszystkich nagrań możecie skorzystać z tego linku, lub użyć odnośnika do podcastów, umieszczonego w prawej kolumnie strony. Tym razem posłuchacie: Google wysyła zaproszenia na „wydarzenie związane z Androidem” Co Google zaprezentuje na najbliższej konferencji? Sony zapowiada aktualizacje do Jelly Bean. Modele z 2011 roku pominięte. Aktualizacja Galaxy SII i Note do JB już niedługo Motorola Trade up – nowy telefon zamiast aktualizacji do JB Asus Padfone 2 dopiero w 2013 6-calowy potwór od Huawei? Loży szyderców w tym wydaniu brak. 🙁

Uczestniczyli: Krzysztof Podlaszewski, Cezary Zapała, prowadził Krzysztof Kulpiciński. Nad oprawą techniczną czuwa Daniel Kozłowski.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Daniel Kozłowski

"Stało się przeraźliwie oczywiste, że technologie wyprzedziły już nasze człowieczeństwo"Z portalem związany jestem od 2011 roku. Jestem technologicznym maniakiem. Interesuję się wszystkim, co związane jest ze smartfonami i nowinkami technicznymi.