Motorola Trade up – nowy telefon zamiast aktualizacji do JB

Newsy

Motorola przygotowała listę trzynastu modeli smartfonów, które nie otrzymają aktualizacji do Jelly Bean. Chcąc jednak wyjść z twarzą z tej (nie ukrywajmy) dosyć niekomfortowej sytuacji postanowiła uruchomić program o nazwie Motorola Trade up. Jego istotą jest otrzymanie specjalnego rabatu w wysokości 100 dolarów, który można przeznaczyć na obniżenie kosztu abonamentu (jeśli jesteśmy klientem Verizon Wireless), zmienić na kartę podarunkową lub (co najważniejsze) odliczyć od ceny nowego smartfonu. Producent umożliwia zakup jednego z sześciu modeli. Lista telefonów objętych promocją dostępna jest poniżej.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Program na razie dostępny jest dla klientów mieszkających w USA. Motorola obiecuje jednak, że z czasem dojdzie do rozszerzania go na inne kraje. Czy tym razem obietnice firmy zostaną spełnione, przekonamy się zapewne wkrótce.

Źródło: Motorola


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x