Motorola Trade up – nowy telefon zamiast aktualizacji do JB

Cezary Zapała Newsy 2012-10-21

Motorola przygotowała listę trzynastu modeli smartfonów, które nie otrzymają aktualizacji do Jelly Bean. Chcąc jednak wyjść z twarzą z tej (nie ukrywajmy) dosyć niekomfortowej sytuacji postanowiła uruchomić program o nazwie Motorola Trade up. Jego istotą jest otrzymanie specjalnego rabatu w wysokości 100 dolarów, który można przeznaczyć na obniżenie kosztu abonamentu (jeśli jesteśmy klientem Verizon Wireless), zmienić na kartę podarunkową lub (co najważniejsze) odliczyć od ceny nowego smartfonu. Producent umożliwia zakup jednego z sześciu modeli. Lista telefonów objętych promocją dostępna jest poniżej.

 

Program na razie dostępny jest dla klientów mieszkających w USA. Motorola obiecuje jednak, że z czasem dojdzie do rozszerzania go na inne kraje. Czy tym razem obietnice firmy zostaną spełnione, przekonamy się zapewne wkrótce.

Źródło: Motorola


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x