Aktualizacja Galaxy SII i Note do JB już niedługo

Newsy

Parę miesięcy temu informowaliśmy, że Samsung intensywnie pracuje nad przystosowaniem Jelly Bean do Galaxy S III, S II i Note. Użytkownicy pierwszego smartfona z tej listy mogą już od dłuższego czasu cieszyć się aktualizacją. Pozostali nadal czekają, ale na szczęście mogą już powoli szykować swoje telefony na tę uroczystą chwilę.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Jak informuje SamMobile.com według szwedzkiego oddziału Samsunga proces aktualizacji Galaxy S II do Jelly Bean rozpocznie się już w listopadzie. Natomiast Galaxy Note i Note 10.1 mają otrzymać Androida 4.1 już w czwartym kwartale niedługo po Galaxy S II. Tak, więc możemy domyślać się, że mowa jest o grudniu. Aktualizacja ma być dostępna za pośrednictwem OTA i Kies-a. Jako pierwsi mają ją otrzymać osoby posiadające niebrandowane wersje urządzeń.

Źródło: SamMobile


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x