Parę miesięcy temu informowaliśmy, że Samsung intensywnie pracuje nad przystosowaniem Jelly Bean do Galaxy S III, S II i Note. Użytkownicy pierwszego smartfona z tej listy mogą już od dłuższego czasu cieszyć się aktualizacją. Pozostali nadal czekają, ale na szczęście mogą już powoli szykować swoje telefony na tę uroczystą chwilę.

Jak informuje SamMobile.com według szwedzkiego oddziału Samsunga proces aktualizacji Galaxy S II do Jelly Bean rozpocznie się już w listopadzie. Natomiast Galaxy Note i Note 10.1 mają otrzymać Androida 4.1 już w czwartym kwartale niedługo po Galaxy S II. Tak, więc możemy domyślać się, że mowa jest o grudniu. Aktualizacja ma być dostępna za pośrednictwem OTA i Kies-a. Jako pierwsi mają ją otrzymać osoby posiadające niebrandowane wersje urządzeń.

Źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.