Nadszedł czas by się ekscytować! Google właśnie wystosowało zaproszenia na „androidowy event” pod koniec tego miesiąca. Wygląda na to, ze to właśnie wtedy zostanie zaprezentowany LG Nexus 4, a może nawet 32GB wersja Nexusa 7, który wypłynął w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Google 29 października w Nowym Jorku organizuje wydarzenie związane z Androidem. Oczywiście oczekiwania są ogromne, głównie przez krążące gdzieś po sieci wycieki nowych urządzeń sygnowanych logiem Nexus. Na początku oczekiwaliśmy jedynie nowego telefonu od Google, dużo mówiło się o tym, że to LG go wyprodukuje. Jednak po kilku kolejnych wyciekach oczekujemy wiele więcej. Nie wiadomo również, jaką wersją Androida będzie napędzany nowy Nexus, czy będzie to Android 4.1.2, a może 4.2?

Miejmy nadzieję, że wyjaśnią się również kwestie Nexusów od innych producentów. Co ciekawe sama konferencja odbywa się tego samego dnia co oficjalna prezentacja Windows Phone 8. Przypadek? Nie wydaje mi się, Google wie, że musi walczyć o swoją pozycję na rynku mobilnym i chce zacząć od razu.

Czy tegoroczna jesień będzie spod znaku stockowego Androida? Mam taką nadzieję!

Źródło: Android Community
Krzysztof Kulpiciński