Google wysyła zaproszenia na „wydarzenie związane z Androidem”

Newsy

Nadszedł czas by się ekscytować! Google właśnie wystosowało zaproszenia na „androidowy event” pod koniec tego miesiąca. Wygląda na to, ze to właśnie wtedy zostanie zaprezentowany LG Nexus 4, a może nawet 32GB wersja Nexusa 7, który wypłynął w ciągu ostatnich kilku tygodni.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Google 29 października w Nowym Jorku organizuje wydarzenie związane z Androidem. Oczywiście oczekiwania są ogromne, głównie przez krążące gdzieś po sieci wycieki nowych urządzeń sygnowanych logiem Nexus. Na początku oczekiwaliśmy jedynie nowego telefonu od Google, dużo mówiło się o tym, że to LG go wyprodukuje. Jednak po kilku kolejnych wyciekach oczekujemy wiele więcej. Nie wiadomo również, jaką wersją Androida będzie napędzany nowy Nexus, czy będzie to Android 4.1.2, a może 4.2?

Miejmy nadzieję, że wyjaśnią się również kwestie Nexusów od innych producentów. Co ciekawe sama konferencja odbywa się tego samego dnia co oficjalna prezentacja Windows Phone 8. Przypadek? Nie wydaje mi się, Google wie, że musi walczyć o swoją pozycję na rynku mobilnym i chce zacząć od razu.

Czy tegoroczna jesień będzie spod znaku stockowego Androida? Mam taką nadzieję!

Źródło: Android Community


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x