Nie tak dawno temu informowałem Was o możliwości pobrania Secure Folder dla zeszłorocznego flagowca Samsunga. Była to jednak opcja nieoficjalna i dla zniecierpliwionych. Teraz jednak bezpieczny katalog dostępny jest już w oficjalnych źródłach.

Czym jest Secure Folder już pisałem, przypomnę zatem tylko, że jest to miejsce, które zabezpieczamy odciskiem palca i żadna niepowołana osoba nie będzie w stanie go otworzyć. Nasze pliki oraz dokumenty, które chcemy umieścić w dla nas tylko dostępnym miejscu będą tam bezpieczne. Aplikacja wymaga jednak najnowszej wersji Androida. Nougat pojawił się nareszcie w Polsce, o czym pisał wczoraj Łukasz, więc już nic nie stoi na przeszkodzie, by się nią cieszyć.

Jeśli jesteście nim zainteresowani, wystarczy, że wejdzie w Galaxy Apps. Stamtąd właśnie będziecie mogli pobrać Secure Folder na swoje urządzenia. A wcześniej możecie zobaczyć całkiem fajną reklamówkę.

źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.