Samsung Galaxy S7 (Edge) w końcu z Androidem Nougat w Polsce

Newsy

Stało się. Po niemalże dwóch miesiącach od wydania na świecie oficjalnej wersji Androida Nougata dla Samsunga Galaxy S7, ten również zawitał do Polski do szerokiego grona odbiorców. Po wielu żmudnych tygodniach i instalowaniu oprogramowania z innych regionów (głównie Wielkiej Brytanii) nareszcie można zainteresować się edycją oznaczoną jako XEO.

Oczywiście większość z Was doskonale zna już zalety aktualizacji idące za sobą z wprowadzeniem Nougata. Odmieniony pasek powiadomień i okno ustawień, zmienione ikony, nowy tryb wydajnościowy, Samsung Pass, odświeżony tryb dzielenia ekranu oraz chociażby wprowadzenie gestów do aplikacji aparatu. To tylko przykładowe zalety związane z nowym oprogramowaniem, które możecie od dzisiaj instalować wykorzystując aktualizacje OTA (Over The Air) z poziomu smartfonu. Oczywiście nie tylko Galaxy S7 został uaktualniony. Równocześnie jego odmiana Edge dostała nowy system. Ważąca niemalże 1,3 GB aktualizacja powinna być już widoczna w ustawieniach obu urządzeń, ale pamiętajcie, że modele brandowane – kupione u operatora – mogą jeszcze długo działać pod kontrolą Androida Marshmallow.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Mimo wszystko Android 7.0 Nougat oficjalnie już jest dla zeszłorocznego flagowego smartfonu Samsunga. Lepiej późno niż wcale, ale warto podkreślić, że Koreańczycy w przypadku nowego systemu ewidentnie znajdują się w ogonie pod względem tempa wydawania aktualizacji.

 

Jarek, Błażej – dzięki za informacje!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x