Orange wydaje komentarz do decyzji Play i zaprasza do korzystania ze swoich nadajników

Newsy

orange-logo-asdasda

Wczoraj informowałem Was o decyzji Play, która niestety nie spodobała się użytkownikom sieci. Chodziło o ograniczenie prędkości transferu danych w roamingu i zachęcanie do korzystania wyłącznie z nadajników fioletowego operatora. Orange szybko postanowiło wydać swoje stanowisko w tej sprawie.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

 

Wojtek Jabczyński z Orange skomentował decyzję Play mówiąc, że w pełni rozumie ją z biznesowego punktu widzenia. Jednocześnie chciałby się pochwalić i jednocześnie zachęcić do korzystania z roamingu Orange. Dlaczego? Wymienia przy tym pięć argumentów. Pierwszy z nich to najszybszy internet na rynku (posiłkując się danymi speedtest.pl oraz analizami Open Signal). Drugi mówi o zasięgu LTE dla 98,67% Polaków. Trzeci to korzystanie z agregacji pasma. Czwartym argumentem jest otwarcie najszybszej mobilnej stacji w Polsce wraz z Huawei w Warszawie. Ostatni, piąty to współpraca z T-Mobile na pasmach 800 i 2600 MHz.

 

Zobacz też: Huawei Honor Magic oficjalnie!

 

źródło: Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x