ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Pobierz] Samsung Galaxy S III z Nougatem – CyanogenMod 14.1 nightly już dostępny

Autor: Eliasz Szykowny Kategoria: Newsy
galaxy-s-iii-product-image-27362

Są tutaj jacyś posiadacze dosyć „starego” flagowego smartfona Samsunga – Galaxy S III? To wciąż przyzwoity sprzęt mobilny pod warunkiem, że nie mamy zbyt wygórowanych oczekiwań. Coraz to nowe smartfony i tablety otrzymują aktualną wersję systemu z zielonym „robocikiem” w logo dzięki wsparciu deweloperów CM. Na pewno ucieszy Was fakt, że właśnie pojawiła się oficjalna wersja nightly CyanogenModa 14.1 opartego o Androida 7.1 Nougat na kolejne urządzenie.

UWAGA! Modyfikacje systemu mogą powodować utraty gwarancji lub inne problemy z oprogramowaniem lub ze sprzętem. ROM-y instalujesz na własną odpowiedzialność. Jeśli potrzebujesz pomocy, zajrzyj na nasze forum.

Najnowszą dostępną oficjalną wersję rozwojową CyanogenModa możecie pobierać korzystając z poniższego linku. Aktualizacja wprowadza m.in. natywną obsługę wielu okien, skróty skrótów (!) aplikacji, nowe emoji oraz wiele innych mniejszych lub większych zmian (także pod maską).

Pobierz CyanogenModa 14.1 dla Samsunga Galaxy S III (i9300)

Na pewno wiele osób skorzysta z wielką chęcią z aktualnego wydania CM. Pozostaje mi życzyć wam miłego „flashowania”. Nie zapominajcie o odpowiednich najnowszych GAppsach, które możecie pobierać TUTAJ. Jak sprawuje się leciwy Samsung Galaxy S III z Nougatem na pokładzie? Podzielcie sie wrażeniami w komentarzach.

Zobacz też: Politycy chcą ograniczyć dostęp do pornografii w internecie

Źródło: CyanogenMod 

Sprawdź najnowsze wpisy