cyanogenmod54365674

 

Najpopularniejsza modyfikacja systemu Android (7.1 Nougat) w postaci najnowszej wersji 14.1 znowu rozszerza swój zasięg. Oficjalne wersje nightly pojawiają się na kolejnych smartfonach i tabletach. Oczywiście każdy chętny może na własne ryzyko pobrać i zainstalować na swoim urządzeniu nowy ROM. Co tym razem mamy na liście?

 

UWAGA! Wszelkie modyfikacje systemu mogą powodować utraty gwarancji lub inne problemy. Instalujesz na własną odpowiedzialność. Jeśli potrzebujesz pomocy, zajrzyj na nasze forum.

 

 

Warto wspomnieć, że oprogramowanie przeznaczone na Motorolę Moto X Pure Edition (czyli Moto X Style) jest najbardziej niestabilne z wymienionych. Podobno pojawia się wiele problemów uniemożliwiających korzystanie ze smartfona. Nie powinno to jednak dziwić, gdyż nie jest to finalne wydanie.

 

Niebawem ma się także pojawić CyanogenMod dla Xiaomi Mi Max.

 

Oprócz CM 14.1 pojawiły się także wydania 13.0 przeznaczone na następujące urządzenia mobilne:

 

 

Zobacz też: Kolejne urządzenia dostają CyanogenModa 14.1 nightly (na liście m.in. HTC One M8, LG G3 S)

 

Źródło: Android Police; CyanogenMod

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl