[Pobierz] CyanogenMod 14.1 trafia na kolejne urządzenia (m.in. Nexus 5, Moto X Style)

Newsy

cyanogenmod54365674

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Najpopularniejsza modyfikacja systemu Android (7.1 Nougat) w postaci najnowszej wersji 14.1 znowu rozszerza swój zasięg. Oficjalne wersje nightly pojawiają się na kolejnych smartfonach i tabletach. Oczywiście każdy chętny może na własne ryzyko pobrać i zainstalować na swoim urządzeniu nowy ROM. Co tym razem mamy na liście?

 

UWAGA! Wszelkie modyfikacje systemu mogą powodować utraty gwarancji lub inne problemy. Instalujesz na własną odpowiedzialność. Jeśli potrzebujesz pomocy, zajrzyj na nasze forum.

 

 

Warto wspomnieć, że oprogramowanie przeznaczone na Motorolę Moto X Pure Edition (czyli Moto X Style) jest najbardziej niestabilne z wymienionych. Podobno pojawia się wiele problemów uniemożliwiających korzystanie ze smartfona. Nie powinno to jednak dziwić, gdyż nie jest to finalne wydanie.

 

Niebawem ma się także pojawić CyanogenMod dla Xiaomi Mi Max.

 

Oprócz CM 14.1 pojawiły się także wydania 13.0 przeznaczone na następujące urządzenia mobilne:

 

 

Zobacz też: Kolejne urządzenia dostają CyanogenModa 14.1 nightly (na liście m.in. HTC One M8, LG G3 S)

 

Źródło: Android Police; CyanogenMod


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x