huawei-mate-9-pro-7567

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Wiadomo już, że Huawei Mate 9 oraz Mate 9 Pro zostaną zaprezentowane na wydarzeniu, które odbędzie się 3 listopada bieżącego roku. O smartfonach tych wiemy już praktycznie wszystko za sprawą m.in. → renderów prasowych oraz specyfikacji opublikowanych przez popularnego leakera – Evana Blassa.

 

Znamy również cenę droższego z wyżej wymienionych urządzeń – wynosi ona aż 1300 dolarów. Tymczasem firma Huawei opublikowała już kilka grafik zapowiadających premierę nowych smartfonów.

 

 

Na Twitterze pojawiły się także filmiki promocyjne zapowiadające najważniejsze cechy urządzeń:

 

 

 

Widać, że Huawei skupia się przede wszystkim na szybkości działania smartfonów oraz → zastosowanego podwójnego aparatu z zoomem optycznym, który najprawdopodobniej będzie robił naprawdę świetne zdjęcia. Natomiast grafika z cyfrą 9 potwierdza nazwy nadchodzących modeli. Ale czy nadchodzące premierowe telefony skradną serca konsumentów mimo dosyć wygórowanej ceny? Tego dowiemy się już za tydzień.

 

Źródło: Huawei
Eliasz Szykowny

👾 W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. 📝 Mój blog: https://eliasztech.pl