Huawei Mate 9 Pro z zakrzywionym ekranem – mamy render i specyfikację!

Newsy

huawei-mate-9-render-silver-crop

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Parę godzin temu pokazywaliśmy Wam render smartfona o nazwie Huawei Mate 9 udostępniony przez Evana Blassa. Teraz pojawiła się również grafika przedstawiająca telefon Huawei Mate 9 Pro w tym samym kobiecym kolorze. Możecie ją obejrzeć poniżej.

 

huawei-mate-9-pro-93790482742

Urządzenie to ma być lepszą wersją Mate 9 bez dopisku „Pro”. Według nieoficjalnych informacji, smartfon Huawei Mate 9 Pro będzie wyposażony w 5,9-calowy wyświetlacz o rozdzielczości QHD, procesor HiSilicon Kirin 960 oraz 4 GB RAM-u i od 64 do 256 GB pamięci wewnętrznej na dowolne pliki.

 

mate9pink81237209475

Jeśli chodzi natomiast o samego Huawei Mate 9 (bez zakrzywionego ekranu), to jego 5,9-calowy wyświetlacz ma mieć rozdzielczość „tylko” 1080p, co może odstraszać posiadaczy technologii wirtualnej rzeczywistości. Wewnątrz znajdziemy również 4 GB RAM-u oraz 64-256 GB pamięci na pliki użytkownika. Oba urządzenia będą pracowały pod kontrolą Androida 7.0 Nougat oraz będą posiadały czytniki linii papilarnych z tyłu, co doskonale widać na renderach, a zdjęcia wykonamy za pomocą aparatów z podwójnymi obiektywami lub z pomocą kamerek przednich.

 

Premiery obydwu modeli spodziewamy się już 3 listopada bieżącego roku. Wydarzenie odbędzie się w Niemczech, a konkretnie w Monachium. Jest na co czekać?

 

Źródło: VentureBeat


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x