Nexus 6P w nowej wersji pojawia się w GeekBench – czyżby czekała nas aktualizacja podzespołów?

Newsy

huawei nexus 6p google szklo aparat

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Androida N już tak naprawdę znamy bardzo dobrze i jedyne, co jeszcze chcielibyśmy wiedzieć to pełną nazwę. Jednak jak to Google ma w zwyczaju, tak i teraz czekamy nie tylko na nowy system, ale także na urządzenia z serii Nexus. W zeszłym roku model 6P okazał się bardzo dobrym smartfonem, który wciąż potrafi zaskoczyć.

 

Tak jak i tym razem, gdyż „Google Nexus 6P” pojawił się w GeekBench. Ok, ale co w tym zaskakującego? Otóż to, że główną jednostką obliczeniową jest Snapdragon 820 zamiast zeszłorocznej, nie udanej 810’tki. Do tego dołożono 4 GB pamięci operacyjnej, czyli o 1 GB więcej niż w znanym nam smartfonie.

 

google nexus 6p geekbench htc huawei marlin m1 snapdragon 820

 

Tyle wiemy, ale zdecydowanie więcej jest niewiadomych. Przede wszystkim czy to będzie jedynie odświeżenie obecnie znanego nam modelu czy też zupełnie nowy telefon, który być może stworzy HTC? Bardzo możliwe, że to właśnie jedno z tajwańskich urządzeń za sprawą płyty głównej o nazwie „Marlin”. Jednak pamiętajmy również o tym, że Huawei zastrzegło nazwę towarową „7P”, a to wprowadza trochę zamieszania.

 

W takim razie jak chcielibyście, aby były stworzone tegoroczne Nexusy? To Huawei powinno kontynuować współpracę z Google? Czy też miejsce Chińczyków powinno zająć tylko i wyłącznie HTC?

źródło: Phandroid


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x