Nexus 6p camera

 

Huawei tworząc Nexusa 6P wprowadziło Chiny na wyższy poziom. Smartfony z Państwa Środka od pewnego czasu nie kojarzą się już ze słabymi modelami, a często nawet lepszymi od popularniejszej konkurencji. Google to docenia, więc bardzo możliwe, że trzeci, najsławniejszy producent ponownie stworzy telefon z serii Nexus.

 

W odpowiednich urzędach pojawiła wzmianka o nazwie towarowej Huawei 7P. Ewidentnie wskazuje to na kolejnego Nexusa lub też powiązanie Chińczyków z obecnie najlepszym smartfonem z rodziny Google. Mimo wszystko załóżmy, że Nexus 6P będzie miał następcę stworzonego właśnie przez firmę z Państwa Środka. W takim wypadku pojawia się pytanie, co z oryginalnymi Nexusami 7? Czyżby dodanie litery „P” (Phone?) miało zmienić typ tego urządzenia, a Google porzuci tablety? Takie zagranie jest bardzo prawdopodobne i stosunkowo niedawno pisałem o tym. Jednak kiedy ewentualnie ujrzymy Nexusa 7P? Bardzo możliwe, że wcześniej niż w zeszłym roku. W końcu Google Androida N zapowiedziało zdecydowanie wcześniej toteż cały proces może zdecydowanie przyspieszyć.

 

Póki co jest za wcześnie, aby domyślać się jak będzie wyglądał model Huawei oznaczony jako 7P. Jeśli faktycznie potwierdzi się informacja o modelu z serii Nexus to z pewnością nie zabraknie Snapdragona 820 z 4 GB RAM. Ujawnienie pozostałych danych technicznych to zapewne tylko kwestia czasu.

 

 

źródło: Phandroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.