samsung galaxy s5 s6

 

Od niedawna Samsung w sposób otwarty dla użytkowników testuje Androida 6.0.1 Marshmallow dla Galaxy S6 i jego odmiany Edge, która razem z nowym systemem nabierze nowego życia. Jednak okazuje się, że podobny los spotkał Galaxy S5, choć tutaj mówi się o przypadkowym wypuszczeniu nowego oprogramowania.

 

Oficjalnie tylko dwa wspomniane wcześniej smartfony otrzymały dostęp do wersji testowej Marshmallow, ale kilku użytkowników informuje, że udało im się pobrać w taki sam sposób najnowszy system dla Galaxy S5 (SM-G900F). To oczywiście spowodowane jest przez błędy w systemie aktualizacji Samsunga. Jednak jak wygląda wersja testowa Androida 6.0.1 Marshmallow dla zeszłorocznego, flagowego smartfonu Samsunga? Zobaczcie sami:

 

 

Co ciekawe, poziom zabezpieczeń datowany jest na 1 stycznia 2016 roku, co dodatkowo pokazuje, że mamy do czynienie z nie do końca skończonym systemem. Według ostatnio ujawnionych danych, Galaxy S5 oficjalnie ma dostać Marshmallow w pierwszym kwartale przyszłego roku, zapewne pod koniec marca.

 

W takim razie już mogliśmy usłyszeć o Galaxy Note 4 z Androidem 6.0, S6 oraz S6 Edge oficjalnie mogą testować nowe oprogramowanie, a teraz przez przypadek także użytkownicy Galaxy S5. Kto będzie następny?

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.