ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Film] Samsung Galaxy S5 także z Androidem 6.0.1 Marshmallow w wersji testowej

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung galaxy s5 s6

Od niedawna Samsung w sposób otwarty dla użytkowników testuje Androida 6.0.1 Marshmallow dla Galaxy S6 i jego odmiany Edge, która razem z nowym systemem nabierze nowego życia. Jednak okazuje się, że podobny los spotkał Galaxy S5, choć tutaj mówi się o przypadkowym wypuszczeniu nowego oprogramowania.

Oficjalnie tylko dwa wspomniane wcześniej smartfony otrzymały dostęp do wersji testowej Marshmallow, ale kilku użytkowników informuje, że udało im się pobrać w taki sam sposób najnowszy system dla Galaxy S5 (SM-G900F). To oczywiście spowodowane jest przez błędy w systemie aktualizacji Samsunga. Jednak jak wygląda wersja testowa Androida 6.0.1 Marshmallow dla zeszłorocznego, flagowego smartfonu Samsunga? Zobaczcie sami:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=K6zeXI_SZyM[/youtube]

Co ciekawe, poziom zabezpieczeń datowany jest na 1 stycznia 2016 roku, co dodatkowo pokazuje, że mamy do czynienie z nie do końca skończonym systemem. Według ostatnio ujawnionych danych, Galaxy S5 oficjalnie ma dostać Marshmallow w pierwszym kwartale przyszłego roku, zapewne pod koniec marca.

W takim razie już mogliśmy usłyszeć o Galaxy Note 4 z Androidem 6.0, S6 oraz S6 Edge oficjalnie mogą testować nowe oprogramowanie, a teraz przez przypadek także użytkownicy Galaxy S5. Kto będzie następny?

źródło: SamMobile

Sprawdź najnowsze wpisy