[Film] Samsung Galaxy S5 także z Androidem 6.0.1 Marshmallow w wersji testowej

Newsy

samsung galaxy s5 s6

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Od niedawna Samsung w sposób otwarty dla użytkowników testuje Androida 6.0.1 Marshmallow dla Galaxy S6 i jego odmiany Edge, która razem z nowym systemem nabierze nowego życia. Jednak okazuje się, że podobny los spotkał Galaxy S5, choć tutaj mówi się o przypadkowym wypuszczeniu nowego oprogramowania.

 

Oficjalnie tylko dwa wspomniane wcześniej smartfony otrzymały dostęp do wersji testowej Marshmallow, ale kilku użytkowników informuje, że udało im się pobrać w taki sam sposób najnowszy system dla Galaxy S5 (SM-G900F). To oczywiście spowodowane jest przez błędy w systemie aktualizacji Samsunga. Jednak jak wygląda wersja testowa Androida 6.0.1 Marshmallow dla zeszłorocznego, flagowego smartfonu Samsunga? Zobaczcie sami:

 

 

Co ciekawe, poziom zabezpieczeń datowany jest na 1 stycznia 2016 roku, co dodatkowo pokazuje, że mamy do czynienie z nie do końca skończonym systemem. Według ostatnio ujawnionych danych, Galaxy S5 oficjalnie ma dostać Marshmallow w pierwszym kwartale przyszłego roku, zapewne pod koniec marca.

 

W takim razie już mogliśmy usłyszeć o Galaxy Note 4 z Androidem 6.0, S6 oraz S6 Edge oficjalnie mogą testować nowe oprogramowanie, a teraz przez przypadek także użytkownicy Galaxy S5. Kto będzie następny?

 

 

źródło: SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x