Nowa lista urządzeń Samsunga, które dostaną Androida 6.0 Marshmallow – przesunięte terminy

Newsy

samsung marshmallow aktualizacja termin

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Ten miesiąc miał być ważny dla Samsunga pod kątem aktualizacji czołowych urządzeń do Androida 6.0 Marshmallow. Jednak czy tak będzie to nie wiadomo, gdyż nowa lista urządzeń, która właśnie pojawiła się w Sieci pokazuje, że terminy zostają przesunięte na bliżej nieokreślone miesiące.

 

SamMobile już nie raz mogło uraczyć nas ciekawymi informacjami dotyczącymi koreańskiego producenta. Tym razem jednak nie mamy dobrych informacji, gdyż najprawdopodobniej Samsung zaczyna przesuwać terminy aktualizacji. Również zmniejszyła się ilość urządzeń w porównaniu do poprzednich danych, ale ta kwestia akurat jeszcze jest dyskusyjna. W takim razie sprawdźcie jakie modele, i kiedy, otrzymają Androida 6.0 Marshmallow:

 

Samsung-Android-6.0-Marshmallow-Update-Timeline

 

Okazuje się, że w tym roku nikt, kto posiada smartfona lub tablet od Samsunga nie może liczyć na najnowszy system od Google. Terminy określone kwartałami również wiele nie mówią i wszystko wskazuje na to, że Koreańczycy wstrzymują się z aktualizacjami, gdyż najpierw Marshmallow musi pojawić się na Galaxy S7 i dopiero później starsze urządzenia będą uaktualniane.

 

Oczywiście wyjątkiem jest Galaxy Note 4, który na Węgrzech już może cieszyć się Androidem 6.0 Marshmallow. Tak, na powyższej liście również on widnieje i wtedy też zapewne zostanie uruchomiony ogólnoświatowy proces aktualizacji. W takim razie Samsung łapie minusa, a my musimy czekać.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x