samsung-galaxy-s6-edge

 

Niedawno Samsung zaprezentował wersję testową Androida 6.0.1 dla swoich flagowych urządzeń i siłą rzeczy Koreańczycy trochę pozmieniali. Przede wszystkim TouchWiz ponownie został odświeżony, ale też odmiany Edge będą mogły pochwalić się nowymi możliwościami.

 

Jak testowałem Galaxy S6 Edge, niedługo po premierze, to wykorzystanie wygiętych krawędzi było nikłe i w głównej mierze traktowałem je jako designerski dodatek. Jednak z każdą kolejną aktualizacją pojawiały się nowe funkcje, ale dopiero Marshmallow pokazuje prawdziwe nowości. Oto one:

 

 

Niegdyś Koreańczycy pozwalali głównie na wybranie ulubionych kontaktów czy też aplikacji. Teraz możliwości jest o wiele więcej, co naprawdę daje ogromne zalety dla odmian Edge i tak naprawdę dopiero po tej aktualizacji całość nabiera użytecznego sensu.

 

W takim razie beta-testy Marshmallow pokazują użytkownikom, że warto czekać na ten system i tym samym Samsung niejako załagodził sytuację po przesuniętych terminach oficjalnego wprowadzenia nowego systemu.

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.