Omega x Swatch

Gdzie kupić zegarek Omega x Swatch? Szał w Złotych Tarasach i na OLX, a wystarczy poczekać…

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Gdzie kupić zegarek Omega x Swatch? Cóż, dobrą odpowiedzią będzie taka, że na pewno nie w sklepie stacjonarnym Swatch, który jest w Warszawie w Złotych Tarasach. Przynajmniej nie teraz. Dziś od rana niewielka placówka była oblegana przez klientów, którzy wręcz rzucili się na nowe zegarki. Nie trzeba też było długo czekać na to, by te pojawiły się na OLX w wielokrotnie wyższej cenie.

Gdzie kupić zegarek Omega x Swatch – najlepiej przez Internet

Omega x Swatch gdzie kupic

Jeżeli zastanawialiście się, czy zegarki Omega x Swatch trafią do sprzedaży w sklepie internetowym Swatcha, to mamy dla Was odpowiedź. Tak, trafią tam. Potwierdzono to na oficjalnym profilu firmy na FB, gdzie napisano tak: „Możemy już potwierdzić, że kolekcja będzie dostępna w przyszłości w naszym Sklepie Internetowym – także mamy nadzieję, że każda osoba zainteresowana zakupem zegarka z tej kolekcji, będzie miała taką szansę”. Widać więc, że nie ma co panikować i teraz przeglądać OLX, by zakupić zegarek. Warto też ostrzec amatorów tego typu zakupów, że decydując się teraz na zakup przez OLX będą stratni. Szybki reaserch na OLX pokazuje, że ceny za zegarki z tej serii zaczynają się od około 1200 złotych, ale potrafią być wystawione nawet za prawie 5 tysięcy.

Patrząc na powyższą wypowiedź przedstawiciela Swatch, trudno racjonalnie wytłumaczyć tak wysokie ceny zegarków. Te nie będą nagle zyskiwać na wartości i nie jest to seria, która już nigdzie nie będzie do zdobycia. Zegarki Omega x Swatch dalej będzie można kupić i to nawet bez wychodzenia z domu. Dziś przed otwarciem sklepu Swatch w Warszawie można było zobaczyć naprawdę dużo osób, które chyba albo bardzo chciały mieć na ręce zegarek z logo Omega lub też liczyły na szybki zarobek. Wprawdzie nie podano dokładnej daty, kiedy zegarki pojawią się w sklepie internetowym, ale wiadomo, że nie jest to limitowana kolekcja.

Zobacz też: VPN Surfshark w świetnej cenie – idealna promocja dla ceniących ochronę.

Doradzamy więc ostrożność w kupowaniu teraz przez Internet tych zegarków, bo można sporo stracić. Omega x Swatch pojawią się w oficjalnym sklepie internetowym marki i spokojnie będzie sobie można taki zamówić z dostawą do domu. Jeżeli więc ktoś sądził, że nikt nie zainteresuje się efektem współpracy Omegi i Swatcha, to jak widać był w sporym błędzie. Przypomnijmy, że każdy zegarek z serii wyceniono na 1125 złotych.

Źródło: Swatch / Facebook

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy