SurfShark vpn

Jeden z najlepszych VPN-ów teraz ponad 80% taniej, a do tego 2 miesiące gratis – żal nie skorzystać

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Lokowanie

Dobry VPN to może być spory wydatek, więc każda oszczędność jest tutaj na wagę złota. Surfshark, czyli jeden z najlepszych VPN-ów na rynku, dostępny jest teraz z ponad 80-procentową zniżką na 2-letni abonament, a na dodatek dostaje się przy tym aż 2 miesiące za darmo. Oznacza to, że VPN można kupić nie tylko taniej, ale i na dłużej, ponieważ finalnie dostajemy aż 26 miesięcy zabezpieczeń. A jak to wygląda w praktyce?

VPN Surfshark w dużej promocji – 26 miesięcy ze zniżką 83% to okazja

SurfShark vpn

Bezpieczeństwo w sieci to dziś podstawa i na szczęście coraz więcej użytkowników Internetu jest tego świadoma. Nasze dane stały się bowiem walutą, którą trzeba chronić. I niezależnie od tego, co starają się nam wmówić korporacje, dane to po prostu towar, który można zmonetyzować. Personalizowane reklamy to tylko jedna z rzeczy, do których są wykorzystywane, a pamiętajmy, że na każdym kroku może czyhać na nas ktoś, kto chętnie je ukradnie. To już może być spory problem i tutaj z pomocą właśnie przychodzą VPN-y, czy wirtualna sieć prywatna (virtual private network). W największym skrócie można opisać działanie VPN jako ukrywanie naszego IP oraz szyfrowaniu danych podczas połączenia. To jednak nie wszystkie plusy, ale o nich za chwilę, a teraz spójrzmy na ofertę promocyjną na VPN Surfshark.

Decydując się teraz na zakup VPN Surfshark można skorzystać z prawdziwej okazji. Kupując bowiem abonament na 2 lata, dostaniemy do niego dodatkowe 2 miesiące gratis, a całość będzie nas kosztować aż 83 procent mniej, niż normalnie. Zapłacimy bowiem w przeliczeniu 9,68 złotych miesięcznie, choć płatność będzie jednorazowa (251,69 złote). Regularna cena to 55,09 złotych miesięcznie, czyli za 2 lata zapłacilibyśmy 1322,16 złotych, a tutaj nie tylko oszczędzamy ponad 1000 złotych, ale jeszcze okres ochrony jest wydłużony o dodatkowe 2 miesiące. Takie okazje to więc odpowiedni moment na to, by skorzystać z VPN-a i zadbać o swoje bezpieczeństwo w sieci.

Zobacz też: Jak odzyskać pieniądze z Google Play?

Jaką ochronę zapewnia VPN Surfshark i dlaczego warto go kupić?

SurfShark vpn

Korzystanie z VPN to nie tylko zwiększone bezpieczeństwo w sieci, ale także wiele innych plusów. I choć możliwość zabezpieczenia swoich danych to jedna z największych korzyści, jak daje VPN Surfshark, to tych jest znacznie więcej. Spójrzmy więc pokrótce, co oferuje ten VPN:

  • Zwiększone bezpieczeństwo oraz prywatność w Internecie
  • Daje dostęp do zagranicznych ofert popularnych serwisów streamingowych, jak chociażby do Netflixa
  • CleanWeb – możliwość blokady reklam, trackerów oraz złośliwego oprogramowania czy prób phishingu
  • Bypasser – możliwość ominięcia VPN dla wybranych stron czy aplikacji, co w przypadku bankowości internetowej może być zbawieniem
  • Można z niego korzystać na wielu platformach jednocześnie (m.in. Androida, iOS, Windows, macOS czy Linuxa), czyli brak ograniczenia liczby urządzeń
  • Wsparcie techniczne przez całą dobę i cały rok (tak, mówią po polsku 😉 )
  • Na zawsze można pożegnać informacje o „ciasteczkach” na stronach internetowych

Widać więc, że korzystanie z VPN-a od Surfshark to bardzo pomocne rozwiązanie. I raz jeszcze przypomnijmy, teraz można mieć je na ponad 2 lata w śmiesznej cenie, ponieważ o 83 procent taniej, niż normalnie. O bezpieczeństwo w sieci dobrze dbać, więc polecamy skorzystać.

Za mało powodów? To spójrzcie na Surfshark Nexus

surshark nexus

Jest jeszcze jedna rzecz, która mocno wyróżnia VPN Surfshark na tle konkurencji, a mianowicie wprowadzona ostatnio nowość, czyli Nexus. Brzmi tajemniczo, ale już tłumaczymy o co dokładnie chodzi. Tradycyjne VPN-y zazwyczaj wykorzystują tylko jeden serwer do komunikacji, co może rodzić wiele problemów, a w tym te związane z wydajnością oraz bezpieczeństwem. W przypadku Surfshark Nexus ten ruch kierowany jest inaczej, ponieważ ta technologia łączy wykorzystywane serwery w jedną sieć VPN. Nasze działania w sieci będą więc przekierowywane przez całą sieć serwerów, a nie opierały się na pojedynczych. To oznacza większą prędkość, stabilność połączenia oraz oczywiście bezpieczeństwo.

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy