ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Netflix Games na iPhone

Już nie tylko Polacy – grami na Netflixie mogą cieszyć się wszyscy

Autor: Paweł Maretycz Kategoria: Newsy

Gry Netflix przez długi czas były na wyłączność dla obywateli Polski. Jednak po testach, które najwyraźniej zakończyły się sukcesem, filmowe N postanowiło udostępnić swoją usługę na całym świecie. Oczywiście jest jeden warunek, aby skorzystać z tej oferty Netflixa: trzeba mieć smartfona lub tablet z Androidem. Użytkownicy iPhone mogą co najwyżej obejść się tutaj smakiem z powodu polityki Apple dotyczącej prowizji i zewnętrznych sklepów.

Gry Netflix dla każdego

Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć, to subskrypcja Netflix i urządzenie z systemem Android. Wszystkie tytuły są bezpłatne, bez żadnych zakupów w aplikacji ani ukrytych opłat. Wystarczy poszukać dedykowanego wiersza lub karty po zalogowaniu się na swoje konto w aplikacji Netflix na urządzeniu z systemem Android. Netflix zauważa, że gry będą automatycznie domyślnie w języku ustawionym w profilu użytkownika, a jeśli preferowany język nie jest jeszcze dostępny, to zostanie ustawiony angielski. 

Zobacz też: Play z weryfikacją IMEI – sprawdzisz czy telefon jest wolny od obciążeń

Netflix po raz pierwszy podzielił się planami na temat swoich ambicji gier w lipcu, a po miesiącu rozpoczęły się testy w Polsce. Teraz usługa wystartowała na całym świecie. Przy okazji dostaliśmy dostęp do trzech nowych gier. Tym samym obecnie w ofercie Netflixa jest pięć gier: Stranger Things 3: The Game, Stranger Things: 1984, Shooting Hoops, Teeter Up i Card Blast. Warto dodać, że trzy ostatnie tytuły to nowości na platformie. Miejmy nadzieję, że po oficjalnym starcie usługi biblioteka ta będzie się rozrastała… nieco szybciej.

Źródło: Netflix

    Sprawdź najnowsze wpisy