ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
OPPO Reno6

Seria OPPO Reno6 doceniona w konkursie Dobry Wzór 2021

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Seria OPPO Reno6 doczekała się ciekawego wyróżniania. Znalazła się w finale konkursu Dobry Wzór 2021, czyli prestiżowego wydarzenia organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. To tam oceniane są produkty, których możemy używać na co dzień, a które jednocześnie wyróżniają się wyjątkowym i nieszablonowym wyglądem.

Seria OPPO Reno6 w Dobry Wzór 2021

OPPO Reno6 Pro 5G

W finałowym zestawieniu produktów, które mogą liczyć na nagrodę w konkursie Dobry Wzór 2021, znalazła się seria OPPO Reno6. Nowe smartfony niedawno debiutowały w naszym kraju, a jak to zwykle bywa, udało nam się już jeden z nich przetestować. Recenzja OPPO Reno6 5G czeka już na Was na portalu. Teraz przejdźmy do samego wzornictwa urządzenia, które zostało dostrzeżone przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Tak o wzornictwie nowej serii mówi jej producent.

Smartfony Reno6 Pro 5G i Reno6 5G wyróżnia wzornictwo OPPO Reno Glow. Jego najnowsza odsłona została zainspirowana naturalnym zjawiskiem krystalizacji śniegu w temperaturze zamarzania, co sprawia, że miliony maleńkich „płatków śniegu” mienią się na szklanej obudowie każdego telefonu z Serii Reno6. W efekcie ich obudowy emitują delikatny blask, migocząc w zależności od ułożenia światła i cienia. Wzór OPPO Reno Glow w Serii Reno6 był opracowywany przez markę przez 3 lata i uzyskał 20 unikalnych patentów, co czyni go wyjątkowym na globalną skalę.

OPPO

Zobacz też: Shopee już działa w Polsce – co oferuje nowa platforma e-commerce?

Wzór Reno Glow powstawał przez trzy lata, a podczas jego tworzenia OPPO złożyło aż 20 różnych patentów z nim związanych. Trzeba przyznać, że to faktycznie może wzbudzać podziw. Dodatkowo na obudowie mają nie zostawać już odciski palców, a ona sama jest o wiele bardziej odporna na uszkodzenia. Cóż można więcej powiedzieć – trzymamy kciuki za powodzenie w konkursie.

Źródło: OPPO informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy