ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Shopee Polska

Shopee już działa w Polsce – darmowa dostawa i BLIK na początek

Autor: Bartosz Szczygielski Kategoria: Newsy

Shopee w Polsce miało wystartować we wrześniu i tak się stało. Nowa platforma e-commerce wystartowała i kusić może darmową dostawą do paczkomatów czy kurierem. Widać więc, że Shopee ma zamiar mocno inwestować w to, by przyciągnąć do siebie nowych klientów. Czy ma na to szanse? Początki mogą być trudne, ale potencjał na sukces jest spory.

Shopee działa w Polsce – darmowa dostawa i co jeszcze

Shopee Polska

Przeglądając polską stronę Shopee.pl można dojść do wniosku, że trafiliśmy na AliExpress. Takie porównanie nie jest niczym złym, bo przynajmniej wiadomo, czego można się spodziewać. Produktów znajdziemy już na platformie całkiem sporo, ale trzeba się solidnie naszukać, by trafić na coś sensownego. Oczywiście wiele zależy od tego, czego akurat szukamy. Wchodząc np. w kategorię dotyczącą telefonów komórkowych, natrafimy na sprzęty od DOOGEE czy nawet vivo, ale to raczej pojedyncze sztuki. Znajdziemy także podróbki flagowców od Samsunga czy Xiaomi. Dobrze więc z rozwagą podchodzić do niektórych rzeczy, które pojawiają się na platformie.

Co ciekawe, Shopee dotrzymało słowa i obowiązuje teraz darmowa dostawa. Niezależnie od tego, ile wyniosą nas zakupy. Dodatkowo nowi klienci mają dostać kupon rabatowy na 15 złotych, więc to też miły gest ze strony platformy. Jeżeli zdecydujemy się na założenie konta na Shopee, płatności można będzie dokonać z wykorzystaniem karty płatniczej (Visa, MasterCard, American Express), ale także za pomocą BLIK oraz Przelewy24. Widać więc, że platforma wchodzi do Polski w pełni przygotowana. Przesyłki mają trafiać do paczkomatów, ale też być rozwożone przez kurierów.

Zobacz też: IKEA ma ciekawą ładowarkę Qi, która może się podobać.

Poradnik na stronie jest już w całości po polsku, więc nie powinno być problemów z tym, by poznać platformę samodzielnie. Warto przejrzeć oferty sprzedażowe, bo jest ich coraz więcej. Oczywiście dobrze też sprawdzać skąd ma przyjść do nas produkt, by potem nie martwić się o długi okres dostawy. Shopee ma także 14-dniowy okres na zwrot produktu, a do tego jeżeli nie otrzymamy produktu, mamy dostać zwrot kosztów. I co sądzicie o Shopee? Znaleźliście coś dla siebie?

Źródło: Shopee

    Sprawdź najnowsze wpisy