Plus na kartę logo

Plus na kartę – ruszają cykliczne doładowania, czyli będzie wygodniej

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Rozszerza się oferta Plus na kartę. Operator uruchamia bowiem cykliczne doładowania, czyli usługę, która może być idealnym rozwiązaniem dla zapominalskich. Czasem bowiem zdarza się tak, że zapomnimy doładować telefon, co może prowadzić do problemów. Teraz taka opcja będzie już niemożliwa. Jak doładować telefon w Plusie w ten sposób?

Plus na kartę – cykliczne doładowania

Plus na kartę cykliczne doładowania

Plus razem z realizatorem płatności, czyli w tym przypadku Blue Media, uruchomił możliwość cyklicznego doładowywania telefonu. Pod koniec lipca taką możliwość zaczęło oferować także T-Mobile w ofertach na kartę oraz Heyah. Teraz przyszła pora na Plusa, ale schemat działania jest praktycznie taki sam w obu przypadkach. Nie trzeba się specjalnie wysilać, a można za to zyskać spokój i nie przejmować się tym, by pamiętać o doładowaniach. Jak więc skorzystać z cyklicznych doładowań w ofercie Plus na kartę?

Aby uruchomić usługę, wystarczy wejść na www.doladuj.plus.pl/doladowanie i zalogować się na swoje konto Plusa (lub zarejestrować, jeśli jeszcze się go nie posiada). Następnie należy wybrać cykliczny typ doładowania, określić częstotliwość (np. co ile dni lub którego dnia każdego miesiąca) oraz kwotę doładowań. Po podaniu numeru telefonu, nazwy kontaktu i akceptacji regulaminu usługi należy wprowadzić dane karty płatniczej (kredytowej lub debetowej) i potwierdzić pierwszą płatność.

Polkomtel – informacja prasowa

Zobacz też: Nowe funkcje w iPhone 13 – rzeczy, o których mogłeś nie wiedzieć.

Użytkownik sam wybiera, jak długo i z jaką częstotliwością mają być pobierane opłaty potrzebne na doładowania. Logując się na swoje konto można to zmienić lub po prostu wyłączyć, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Widać więc, ze sam proces do skomplikowanych nie należy. Może za to sporo ułatwić, jeżeli chodzi o proces doładowań. Dobrze, że operatorzy myślą o takich rzeczach coraz częściej.

Źródło: Plus informacja prasowa

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy