T-Mobile doładowanie cykliczne na kartę

Cykliczne doładowanie w T-Mobile i Heyah – pierwsza taka oferta na kartę

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Pojawiło się cykliczne doładowanie w T-Mobile oraz Heyah na kartę. Operator wprowadza nowy sposób doładowywania numerów, którego nie spotkamy nigdzie indziej. Tym samym będzie można odrobinę ułatwić sobie życie, jeżeli zdarzyło nam się choć raz zapomnieć o doładowaniu. Teraz będzie to można robić automatycznie. Jak ma działać nowa funkcja?

Cykliczne doładowanie w T-Mobile i Heyah na kartę

Heyah doładowanie

Od teraz osoby, które korzystają z oferty na kartę w T-Mobile oraz Heyah lub MIX, będą mogli doładowywać swoje konta w inny sposób. Operator zdecydował się na wprowadzenie cyklicznych doładowań, czyli będzie można sobie ustalić kwotę oraz czas, co kiedy ma być pobierana za nas opłata. Do zrobienia tego, potrzeba będzie podpiąć kartę płatniczą, co jest zrozumiałym posunięciem. Do wyboru będą dwie opcje.

  • Doładowanie w wybranym przez siebie dniu miesiąca (od 1 do 28 dnia miesiąca).
  • Określenie, co ile dni nastąpi doładowanie (np. co 16 dni).

Widać więc, że sama procedura do skomplikowanych nie będzie należeć. Teraz doładowania w T-Mobile oraz Heyah można robić z poziomu strony internetowej. Tam po prostu wpisuje się numer telefonu, który chce się doładować, podaje adres e-mail oraz wybiera sposób płatności. Nie ma w tym nic skomplikowanego, ale czasem jest tak, że o doładowaniu po prostu się zapomina.

Zobacz też: Co nowego trafiło do PS Plus Video Pass?

Cykliczne doładowanie jest więc sposobem na to, żeby co miesiąc nie robić sobie „kłopotu”. Telefon będzie można doładować kwotą od 5 do aż 500 złotych dla każdego zasilenia. Dobrze, że T-Mobile daje tak duży „rozstrzał” cenowy, choć w dobie różnorodnych pakietów, trudno sobie wyobrazić potrzebę doładowywania co miesiąc numeru kwotą rzędu 500 złotych. T-Mobile jako pierwsze wprowadza taką możliwość. Niewykluczone, że niedługo inny operatorzy także zdecydują się na takich ruch.

Źródło: T-Mobile biuro prasowe

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy