Dziś przedsprzedaży trafiają słuchawki bezprzewodowe OnePlus Buds Pro, które będzie też można dostać w Polsce. Producent przygotował także specjalną grę dla swoich fanów, a jeżeli weźmie się w niej udział, będzie można kupić słuchawki taniej. Ile zapłacimy za OnePlus Buds Pro i co trzeba zrobić, by mieć w lepszej cenie?

OnePlus Buds Pro rusza sprzedaż, a cena słuchawek może być niższa

OnePlus Buds Pro przedsprzedaż cena

Premiera OnePlus Nord 2 5G przyniosła także pierwsze słuchawki producenta, które aspirują do segmentu premium. OnePlus Buds Pro wyceniono na 149 euro, co ma przekładać się na 679 złotych w Polsce. Przedsprzedaż słuchawek rozpocznie się dziś o godzinie 13.00, a urządzenia będzie można zamawiać na polskiej stronie OnePlusa. Słuchawki będzie można dostać także na Amazonie, gdzie pojawią się w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej oraz białej (linki mają być aktywne po godzinie 14.00).

Jeżeli ktoś czekał na słuchawki od OnePlus, to dziś będzie miał okazję kupić je taniej o 10 euro (około 45 złotych). Tutaj trzeba będzie jednak się odrobinę „nagimnastykować”. Producent przygotował bowiem zabawę, gdzie trzeba będzie znaleźć fragmenty kodu zniżkowego, które ukryte będą na instagramowym koncie OnePlus, na stronie internetowej i na forum firmy. Połączenie ukrytych kodów da wspomnianą wyżej zniżkę na zakupy. Cała zabawa ma trwać od 13 do 16 naszego czasu.

Zobacz też: MasterCard rezygnuje z pasków magnetycznych w swoich kartach.

OnePlus Buds Pro to douszne słuchawki z ANC (aktywna redukcja szumów z otoczenia). Mogą aktywnie filtrować poziom hałasu aż do 40 dB i wyposażone są w OnePlus Audio ID, czyli skalibrowany profil dźwiękowy, który dostosowuje się do czułości dźwięku użytkownika. Do tego dochodzą dwa 11-milimetrowe dynamiczne przetworniki i obsługa Dolby Atmos. OnePlus Buds Pro działają do 38 godzin (wraz z etui ładującym), a 10 minut ładowania ma zapewnić aż 10 godzin pracy. Słuchawki można ładować bezprzewodowo (Qi), a do tego dochodzi obsługa standardu Bluetooth 5.2 i opóźnienie wynoszące zaledwie 94 ms (przy włączonym trybie Pro Gaming).

Źródło: OnePlus informacja prasowa