wygląd Samsung Galaxy Watch 4

Ceny Samsung Galaxy Watch 4 – jeżeli okażą się prawdą czeka nas spory wydatek

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

W sieci pojawiły się ceny Samsung Galaxy Watch 4, których premiera powinna odbyć się w sierpniu. Oczywiście należy podchodzić do cen smartwatch z pewną rezerwą. Dopóki Samsung oficjalnie nie ujawni swojego cennika, można tylko podejrzewać, ile zapłacimy za sprzęty. Jednak ceny zegarków wcale nie wydają się takie przesadzone, a patrząc na poprzednie generacje urządzenia, wydają się wielce prawdopodobne.

Ceny Samsung Galaxy Watch 4 – przewidywania

Zdjęcia Samsung Galaxy Watch 4 Classic
Fot. Android Headlines

Zanim poznamy prawdziwe ceny Samsung Galaxy Watch 4, spójrzmy na te, które pojawiły się w sieci. Nie są wprawdzie dokładne, ale pokazują pewien przedział, którego możemy się niestety spodziewać. Nowe smartwatche Samsunga pojawią się w przynajmniej dwóch wersjach – zwykłej, przypominającej wersję Active oraz Classic. I tak mają prezentować się ich ceny.

  • Samsung Galaxy Watch 4 (40 mm) ma kosztować od 350 do 370 euro (od 1580 do 1670 złotych).
  • Wariant 44 mm to kosztować od 380 do 400 euro (od 1713 do 1800 złotych).
  • Samsung Galaxy Watch 4 Classic (42 mm) ma kosztować od 470 do 500 euro (od 2120 do 2255 złotych).
  • Wariant 46 mm ma kosztować od 500 do 530 euro (od 2255 do 2390 złotych).

Zobacz też: vivo ma świetny pomysł, jak usprawnić fotografię mobilną.

Poprzednia generacja smartwatchy, czyli Samsung Galaxy Watch 3, zadebiutowała na początku sierpnia zeszłego roku. Podstawowa wersja urządzenia wyceniona została wtedy na 389 euro (na dziś około 1750 zł), co w Polsce dało cenę 1899 złotych. Najdroższy z zegarków z poprzedniej serii wyceniono na 2199 złotych. Patrząc na ceny Samsung Galaxy Watch 4, które przedostały się do sieci, możemy założyć, że podstawowy zegarek pojawi się w podobnej cenie, co Galaxy Watch 3. Jednak już wersja Classic, czyli z obrotowym pierścieniem, może być na start droższa o minimum 100-200 złotych od poprzedniej generacji. Na potwierdzenie jeszcze chwilę poczekamy, ale podwyżka była nieunikniona. W końcu to pierwsze sprzęty Samsunga z One UI Watch na pokładzie, czyli nowym systemem opartym na Wear od Google.

Źródło: Android Central

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy