Zdjęcia Samsung Galaxy Watch 4 Classic

Jednak będzie obrotowy pierścień – oto zdjęcia Samsung Galaxy Watch 4 Classic

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Zdjęcia Samsung Galaxy Watch 4 Classic przedostały się do sieci, a tym samy możemy spojrzeć na kolejną wersją smartwatcha. Im bliżej premiery inteligentnego zegarka, tym więcej niejasności związanych z ich nazwami. Wcześniej pojawiły się zdjęcia Galaxy Watch 4, który wyglądał jak wersja Active, ale nie był tak nazywany. Wygląda jednak na to, że Samsung przygotuje więc przynajmniej dwie wersje smartwatcha na sierpniową prezentację.

Zdjęcia Samsung Galaxy Watch 4 Classic

Zdjęcia Samsung Galaxy Watch 4 Classic
Fot. Android Headlines

Wygląda na to, że nowy smartwatch Samsung pojawi się jednak w wersji z obrotowym pierścieniem. Tak przynajmniej wynika ze zdjęć, które przedostały się do sieci. Smartwatch doczekał się dopisku Classic, który sugeruje, że ma to być powrót do korzeni i bardziej klasyczne spojrzenie na inteligentny zegarek. I częściowo można się z tym zgodzić, bo faktycznie zdjęcia Samsung Galaxy Watch 4 Classic przywołują na myśl poprzednie generacje smartwatcha.

Przyciski na metalowej obudowie nie są już wprawdzie okrągłe, jak miało to miejsce w poprzedniej generacji, ale całość faktycznie bliższa jest klasycznym zegarkom, niż smartwatchom. Jeżeli doniesienia się potwierdzą, ten model pojawi się w trzech rozmiarach – 42, 44 oraz 46 mm. Ma być także wodoodporny (5 ATM) oraz spełniać normy MIL-STD-810G. Najprawdopodobniej ten model zobaczymy w pełni dopiero podczas sierpniowej prezentacji nowości od Samsunga.

Zdjęcia Samsung Galaxy Watch 4 Classic
Fot. Android Headlines

Zobacz też: Honor X20 SE oficjalnie zaprezentowany i wygląda świetnie.

Wiadomo za to, że nowe smartwatche z serii Galaxy Watch 4 będą już działały pod kontrolą One UI Watch. To nakładka Samsunga na Wear od Google. Ta pozwoli m.in. na pobieranie aplikacji ze sklepu Google czy automatyczne ich instalowanie na zegarku, kiedy te pojawią się na smartfonie. Samsung jednak na temat One UI Watch za dużo jeszcze nie zdradził. Więc nie ma wyjścia i trzeba czekać do pełnej prezentacji. Jak Wam się podoba ta wersja urządzenia?

Źródło: AndroidHeadlines / The Verge

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy