wygląd Samsung Galaxy Watch 4

Wygląd Samsung Galaxy Watch 4 bez tajemnic – nic się nie obraca

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Wygląda na to, że poznaliśmy pełny wygląd Samsung Galaxy Watch 4. Do sieci przedostały się zdjęcia produktowe oraz rendery nowego smartwatcha. Możemy spojrzeć na urządzenie z praktycznie każdej strony, ale to nie oznacza, że o sprzęcie wiemy już wszystko. Teoretycznie Samsung powinien niedługo zaprezentować dwa modele, czyli zwykłego Watch 4 oraz wersję Active. Teraz możemy przyjrzeć się tej pierwszej.

Wygląd Samsung Galaxy Watch 4

wygląd Samsung Galaxy Watch 4
Fot. 91mobiles

28 czerwca odbędzie się wirtualne wydarzenie organizowane przez Samsunga. To ma dotyczyć ekosystemu producenta i mówić też o nowych smartwatach. Niewykluczone więc, że nie trzeba będzie czekać do sierpnia na debiut nowych zegarków, a te zobaczymy wcześniej. Teraz nie jest też pewne, czy faktycznie będzie wersja Active zegarka. Możliwe, że Samsung zaprezentuje teraz jeden model, a przy okazji sierpniowego wydarzenia kolejny. Tutaj mamy sporo niewiadomych, bo choć na grafikach wyraźnie widzimy Galaxy Watch 4, to już wyglądem sprzęt przypomina serię Active. Chyba szykują się kolejne zmiany w nazewnictwie smartwatchy.

wygląd Samsung Galaxy Watch 4
Fot. 91mobiles

Teraz możemy spojrzeć na wygląd Samsung Galaxy Watch 4, który to ma pojawić się w przynajmniej czterech wariantach kolorystycznych. Dostaniemy zegarek w kolorze czarnym, srebrnym, ciemnozielonym oraz różowym (rose gold). Do tego oczywiście wymienne paski, które doczekały się ciekawego wyglądu. Sam smartwatch także wygląda inaczej, niż Galaxy Watch 3, który miał obrotowy pierścień wokół wyświetlacza. Nowy model będzie go pozbawiony, co nie każdemu może się spodobać. Urządzenie pojawi się ma w dwóch rozmiarach (40 oraz 44 mm), a do obsługi posłużą nam dwa przyciski umieszczone na obudowie.

Zobacz też: Tak ma wyglądać Samsung Galaxy Z Fold3 – jest na co czekać?

Wiadomo, że sprzęt będzie działał już na systemie, który powstał z połączenia Tizen oraz Wear OS. I o tym systemie więcej powinniśmy dowiedzieć się w przyszłym tygodniu. Samsung Galaxy Watch 4 ma być wodoodporny (5 ATM) oraz spełniać normy odporności MIL-STD 810G. Do tego dojdzie szkło ochronne Gorilla Glass DX+.

Źródło: 91mobiles

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy