Twitch zrobił się miękki – nowa kategoria to raj dla podglądaczy

Bartosz Szczygielski Bartosz Szczygielski Newsy

Twitch wprowadził nową kategorię – Pools, Hot Tubs and Beaches, czyli Baseny, Wanny (Jacuzzi) i Plaże. I jak sama nazwa wskazuje, fani będą mogli oglądać tam osoby w… basenach. Oczywiście w to wchodzą także streamy z gier, ale to chyba nie będzie przeważało na kanale. To dość dziwne posunięcie, bo przecież ostatnio Twitch pozbawił jedną ze streamerek dostępu do zarabiania na reklamach. Głównie dlatego, że była skąpo odziana, choć tego wprost nie powiedziano. Teraz takich problemów mieć już nie powinien nikt.

Nowa kategoria na Twitch – baseny mają się dobrze

Twitch nowa kategoria baseny

Wielu fanów gier narzeka na zbytnią seksualizację Twitcha, gdzie bez trudu można było trafić na streamy ze skąpo odzianymi paniami. Te czasem grały w jakieś produkcje, ale nie ma się co oszukiwać. Obie strony wiedziały, że w takich streamach nie o to chodzi, by w coś grać. Wspomniana wyżej sytuacja z blokadą możliwości zarabiania na reklamach mogła być pierwszym krokiem w stronę zmiany. Okazuje się jednak, że choć zmiana będzie, to w trochę inną stronę. Twitch uruchomił nową kategorię, gdzie skąpo odziane streamerki będą czuły się, jak ryba w wodzie.

Pools, Hot Tubes and Beaches już funkcjonuje i przyciąga widzów. Znajdziemy tam bardzo różne filmy, gdzie pokazują się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Ci ostatni występują też w bikini, co oczywiście jest żartem, ale liczba wyświetleń ich filmów nie jest tak imponująca, jak produkcji z paniami w roli głównej. Twitch na swoim blogu odniósł się do sytuacji blokowania dostępu do zarabiania na reklamach na takich kanałach. Platforma przyznała, że nie ma prawa karać nikogo za to, że jest seksowny i że to marki same wybierają, gdzie chcą umieszczać reklamy. Dalej jednak Twitch ma zamiar blokować treści pornograficzne, a ich regulamin dalej obowiązuje.

Zobacz też: Android Auto wzbogaciło się o kolejną nawigację.

Nowa kategoria ma być tymczasowym rozwiązaniem, ale coś wątpimy w to, by Twitch całkowicie odciął się od tego typu streamów. W końcu na czymś trzeba zarabiać.

Źródło: Twitch

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy